şükela:  tümü | bugün soru sor
  • *sevgili taraflardan birinin, diğerine istediği herhangi bir şeyi yaptırmak için onun zaaflarından yararlanmasıdır. karşı tarafın sağlıklı düşünmesi engellenir ve amaca ulaşılır. kadınların kullanabileceği taktikler için,
    (bkz: mini etek)
  • her mini etek giyen hatunu goren erkegi pavlovun kopegi yerine koymaktan daha fazla zeka piriltisi isteyecek taktikler olsa gerek. ayrica sevgililer icin.. diye gectiginden cift yonlu olmasi gereken taktiklerdir, ornegin bir sevgili digerinin duygusal bosluklarindan yararlanip duygu somurusu yapiyorken digeri arkadaslariyla yakinlasip onlarin uzerinden istediklerini yaptirmaya calisabilir.

(bkz: psikoloji)
    (bkz: mini etek)
  • -bol bol yalan söyleyin ki yalancı diye suçlandığınızda üzülmeyin;
    -seviyorsanız bile bir gıdım belli etmeyin, bırakın o sizin peşinizden koşsun;
    -kendinizden fedakarlıklar yapıp yorulmak yerine sömürdükçe sömürün bir de aa benim neyimi seviyorsun ki diyip pis pis gülün,emin olun daha çok bağlanacaktır;
    -olabildiğiniz kadar kötü olun şeklinde sıralanabilecek, cosmopolitan türevi dergilerde gördüğünüz ve saçmalık dediğiniz her şeyi bir bir uygulayın ve samimi olmamayı asla ve asla unutmayın şeklinde sıralanabilecek ben ettim sen etme sevdigini kaybetme sloganlı taktiklerdir. taktiksiz olunca sizden kötüsünün olmayacağının görülmesi tecrübeyle sabittir. ve asla kaçan kovalanır sözünü aklınızdan çıkarmayın. *
  • beraber kokoloji sorulari cozun. ak koyun kara koyun belli olur... psikolojik cozumleme pesinde degilseniz de eglence olur, zevkli vakit gecirilebilir.
  • - peki ben nerde yatacağım?
    - benim yatakta yat sen yavrum, ben salonda yatarım.
    - peki salonda üşümeyecek misin?
    - üşümem galiba...