şükela:  tümü | bugün
  • izmir’deki otobüste iki gencin videosunu çekerek, sözlü hakaretlerde bulunan kişiye vatandaşlar tepki gösterdi. iki gencin videosunu neden çekildiğinin sorulması üzerine “rahatsız oluyorum” diyen kişi kendisini, “dedelerim osmanlı benim” diyerek savundu. gençlerin görüntülerini teşhir etmek için çektiğini söyleyen isim tepki gösterenlere polis çağırmalarını söyledi.

olayın videosu:

http://odatv.com/vid_video.php?id=8edg4

senin osmanlıda at boku temizleyen dedelerini sikeyim be yobaz.
  • (bkz: dedesi osmanlı olanlar, kameralar hazır mı?)

şimdi burdaki adamı eleştiriyoruz ama videonun belli bir kısmına bakaraktan bu adamı elestiremeyihfhdudiidjdjdndnfnnfnfjfjdj. kamera kaydı ile cennet ha, vay köfte.
  • her gün bindiğim izban'da niye bana denk gelmedi lan diye ağladığım olaydır. kendisi farkında değil galiba ama baya ucuz kurtulmuştur.
  • bir sapığın osmanlı maskesiyle yaptığı çekim, ayar değil hapis cezası gerektirir.

araştırılsın.
  • ulan vallahi yazık, iyi kalpli şu insanlara yazık. olayın sebebini vs. geçelim. aynı durumda çoğunluk bu osmanlı torunları olsaydı ve bir izmirliyi tek başına aralarına alsalardı. bu kadar medeni bir tepki ile karşılaşır mıydık?

1.05 oranla darp, muhtemel olarak linç.

yavşak bir de isterseniz polis çağırın diyor amına koyim.
  • dedeleri osmanlı ama video çektiği kamera gavur malı!

bunlar avrupa'yı avrupa arabaları kullanarak boykot ederler.

ezik güruhlar sizi...
  • aynı hareketi kocaeli-sakarya civarlarında yapmaya davet ettiğim kişidir. muhtemelen bıçaklayacaklarından, daha güzel mağduriyet kasabilirdin osmanlı torunu. yanlış konum seçiminden dolayı sana puanım 0. sarılan çifti rahatsız etmek için seçe seçe izmir'i mi seçtin be adam. bırakın şu memlekette en azından bir ilimiz sizden arınmış ve huzurlu bir şekilde dursun. ama yok, gidin heykele saldırın, çifti videoya alın falan. ve her defasında kendinizi haklı çıkaracak bir bahane bulmayı unutmayın. sonra hayat tarzına karışma edebiyatı yapanları oluyor hele, eşeği suda boğup aynı eşek sudan gelene kadar dövmek lazım öylelerini.
  • ne oldugu iki ihtimalli kisi; meczup yada dansiikli dovus var. boku cikti memleketin.
  • teshir edeyim derken teshir olan yobaz.