şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tahammül yok azizim.gençler hızlı ayrıca. karşısındakini çabucak analiz edip işine yararsa devam ediyor, yaramazsa gelişine plase vuruyorlar
  • ne var bunda şaşılacak.herşey olduğu gibi tüket-at işte..ben buna sevgili demem olsa olsa partner işte..
  • eski sevgilisi ile olamayan ama hayata devam etmek zorunda kalan insancıkların yeni dalgalara alışamaması, uyum sorunu yaşaması gibi çeşitli sendromlarda boğularak terk-i diyar etmesi.

ha bana sorarsanız her şeyini verirsen,ortaya koyarsan olaysız çok kısa sürede dağılırsınız.
    bu işler böyle. vur kaç mı diyorlar, skor mu ondan işte.
  • çare evlenmek. evlendiğiniz zaman tazminat, nafaka korkusuna en azından 1-2 sene evli kalıyorsunuz fakat sonradan canınıza tak ediyor sikerim parasını demek suretiyle boşanıp hayatınız boyunca nafaka ödüyorsunuz.

işte bu yüzdendir ki size hep evlilik hastası kadınlar denk geliyor dostlar. benim de arkamda böyle bir medeni kanun olsun, her sene evlenmezsem adam değilim.

sözde medeni kanun diyor ki, erkek de kadından nafaka isteyebilir * peki, siz hayatınızda kaç tane adamı eşinden nafaka alırken gördünüz? göremezsiniz, çünkü yazılı hukuk kurallarının fiiliyata geçmediği bir ülkedir türkiye. o yüzden ne yapıyoruz, bu saçmalıklar abidesi yasalar değişmedikçe evlenmeyip o evlilik hastası hatunları evlerinde düğün videoları izleyeme mecbur bırakıyoruz. az daha sabredin, yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. devlet öyle bir kanun hazırlıyor ki, görün bakın artık erkekler değil, kadınlar evlenmek istemeyecek. çünkü nafaka almak şarta bağlanacak. öyle erkekler her daim suçlu kabul edilmeyecek. mahkemeler daha dikkatli hareket edecekler.

yani feministler yakında yine sokaklara dökülüp ağlama seanslarına başlayacaklar. ve biz de bu gösterileri kıçımızı kaşıyarak izleyeceğiz.
  • kimse sen gibi olamaz biliyoruz kendin gibi birini arayıp durmayı bırak. eğer bulursan zaten yürütemeyeceksin.işte bu yüzden kısa sürüyor
    çözümü basit; zıt kutuplar birbirini çeker
    gıcığın tekini bulun onunla kapışın durun zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.
  • kısalması uzaması diye başlık açmayın kardeşim, yapın gelin aradan çıksın bir an evvel.