şükela:  tümü | bugün
  • twitter’da gördüğüm kendisini tanımadığım şarkıcı ebru polat beyanatı. business class’tan aşağısı kesmiyor zaar.

bu tip haberleri görünce aklıma unutulmuş kişilerin popüler olma çabalarından başka bir şey gelmiyor.

ahan haberi
  • az istemiş. bence direk uçak istemeliydi.

t: mal'ın beyanıdır.
  • anlayamadıgım su: o kadar çalışıp çabalayıp kazandıgımı kaybedemem demişssin de acun 125bin nafaka ödüyor eski eşine. hayır bu cümleyi erkek tarafının kurması lazım. ablacım sen hertürlü paranı alırsın dert etme.
  • elit bey arayışında birisinin beyanı.
  • nasıl bir dünyaları var bu dingillerin insan hayret ediyor.
    hayret etttiğim bir diğer konu da nasıl bu hale geldiler a.q?
  • oha tarifeli uçak kullanmak zorunda olması yeterince büyük bir ayıp birde ekonomi sınıfı mı yok artık.
  • lütfen kadın bedenini metalaştırmayaloaaaaaaaağğmmmm..
  • helal olsun kadina, kivirmadan etmeden soyluyor en azindan. bundan gocunmanin alemi yok.

esas sorun canim cicim deyip, parani yiyemeyince agiz burun yapanlar.

ebru polat da benim sartim bu uyarsa demis. zaten buyuk bir ask yasamayacagi malum, kadina sallamanin anlami yok. dobra olsun cigerimizi yesin.
  • "baştan aşağı ekonomi olursa sorun yok" demiş. o zaman adam buna hep anadolu jetten alsın, zaten avrupa vizyonu falan yoktur bunda, onda da sunexpress yeter :)
  • vay babanın şarap çanağına, ulan ben sevgilime et döner alamam tavuk döner alırım millet ekonomi değil business uçak bileti istiyor.