• soz konusu erkekler alkol almislardir. cunku hic bir erkek boyle bir durumda sevgilim var demez.
  • sizi sadece cinsellikle yogrulmus bir arzulama ile isteyen erkeklerdir. aksi olarak ne soylerlerse kanmayiniz.

seviyorum, seninle aramizda bi bag var, hık var, mok var cumlelerini duydugunuzda yuzune karsi agziniz dolu dolu gulun lutfen. olesiye hak ediyorlar bunu.

edit: simdi okudum da yazdigimi, cinsellikle yogrulmus arzulama ne demekmis ya, kibarlasmak icin kasmisim. dogrusunu yazayim; sizi sadece zikmek isteyen erkeklerdir.
  • bu tip erkekler genelde reddedilse de ne hikmetse bilinmez* sevgilim var ama seni de istiyorum diyen kadınlar reddedilmez.

reddeden erkeğe enayi, kabul eden erkeğe helal olsun, reddeden kadına helal olsun, kabul eden kadına fahişe denmesi enteresandır.
  • benim genelde bol sarimsakli manti tabağına söylediğim bir sözdür.
    (bkz: ilk bulusmada tercih edilmemesi gereken yiyecekler)
  • bu erkeklerle muhattap olan kadınların ekseriyetle pek sevdiği bir oyuncu vardır ki adı johnny depp olur, şöyle bir sözün sahibidir;

"if you love two people at the same time, choose the second one, because if you really loved the first one you wouldn’t have fallen for the second."

yani der ki "ey erkekler, aynı anda iki kadını da seviyorsanız hayatınıza sonradan gireni tercih ediniz, çünkü öncekini daha çok seviyor olsaydınız zaten ikinciyi sevemezdiniz". şimdi burada bu erkeğin sözüne kanarak o erkeğin hayatına 2. olarak girip bir de bu sözün gazıyla "beni daha çok seviyeaaa" diye çirkinleşen kadınlar, unutmayın bir gün siz de eski konumuna düşüp yerinize gelecek 3.'ye erkeğinizi kaptırabilirsiniz der, başı bağlı adamların peşini bırakmalarını tavsiye ederek nice kurulmuş ve kurulma adayı yuvaların yıkılmasına mani olmalarını dileyerek sosyal mesajımı da eksik etmem efendim.**
  • sevgilisine gidip "sen varsın ama ben başkalarını da istiyorum" diyerek problemini çözmesi gerekirken, yapamadığı için size gelip "sevgilim var ama seni de istiyorum" diyener..
  • erkeğin orospusu nasıl oluyor diyenlere gelsin.
  • ''sorun değil zaten benim de sevgilim var'' diyebileceğiniz erkek modelidir. olmasa bile o öyle bilsin yani.. pezemenk.
  • aklım var ama kullanmak istemiyorum diyen kadınlarca tercih edilirler.
hesabın var mı? giriş yap