şükela:  tümü | bugün
  • zahmetten kurtarır. sevgilimle çok kötü gidiyor ve ayrılmak üzereyize hemen açılıyor 120 derece o bacaklar ama bu şekilde bir kaç ekstra yalandan kurtuluyor insan. baskı olmuyor.

hatta benzer şekilde akşam eve gidip sevgilimize üzgün japon anime karakteri bakışı atıp şöyle diyoruz,

"canım bir şey itiraf etmem lazım. istersen beni terket, ister öldür. ne yapsan haklısın. ben seni aldattım. çok kavga ediyorduk. korktum biteceğinden. çok içmiştim aniden oldu. seni haketmiyorum. ama hayatımın sonuna kadar seni seveceğim."

böylece aynı gün içinde bir bacak daha açılmış oluyor. iki farklı am tadını harmanlayarak uyumuş oluyoruz. nefis olaylar.
  • en sevdikleri emoji utanan maymundur. kendisinin ya da karşı tarafın sevgilisinin olması görüşmeyecekleri ve bilhassa sevişmeyecekleri anlamına gelmez. hadise ayyuka çıktığında da en saçma yalanları otonomik olarak üretirler.
  • basliklar kendini o kadar tekrar ediyor ki...
  • bak bak hem cinsime bak. hem bu olaydan mutlu oluyor sonrada evlenecek kız ararken namuslu arıyor. kafayı değiştirin artık oğlum. hangi filmin fantezileri bunlar. siz günlük ne yaşıyorsunuz ne içiyorsunuz da böyle şeyleri kurgulayip duruyorsunuz lan. ortalığı itibarsizlastirip basitlestirmek için yirtiniyorsunuz sonrada iyi birşeyler arıyorsunuz. sizin kafanizdakiler yüzünden bizim gibi ciddi düşünen erkekler zarar görüyor düldül
  • farkı fark ettirecektir.
  • böyle biri size yeni sorun ve belalardan başka birşey getirmez. babamın bana gençken bir tavsiyesi olmuştu. "asılacaksan ingiliz sicimiyle, basılacaksan rum dilberiyle" diye.

biraz seçici olun. *yuları kaptırır, elinizdekinden de olursunuz.

en önemlisi de, özsaygınız yerli yerinde durur.
  • global ısınmayı böyle serin hikayeler anlatarak engelleyemezsiniz.
  • gerçek hikaye olsun. aşağılayıcı bir dil kullanılmamış mı buradaki farazi kıza karşı. eril dil duyarı değil kastığım. birden fazla kadınla aynı gün sevişmeyi kendisi için başarı ama kadınlar için aşağılanma görmekte bir çelişki yok mu? üstelik serin hikayedeki başarı sembolü erkek de sevgilisini aldatıyor. sevgilisi olmasını "bitmek üzere olan bir ilişki yalanı" ile kabul eden kadın ve evdeki mevcut sevgilinin "bir anlık hata seni seviyorum" muhabettine tav olması da zayıflık olmuş, karikatürize edilmiş. oysa onlar da "yaş genç bunla bi noktada biter, böyle şeylere takılmayalım seksimize bakalım" demiş olamazlar mı içlerinden?

eksiklik tutarlı ve açık olmaksa, erkek kişisi de yutmak üzere bahane uydurulmasını bekleyen iki kadına istedikleri yalanları söyleyerek, kendi gerçekliğini kendi içinde gizli gizli yaşamış kadınlara rol yapmış, ancak gelip buraya entry girmiş. yalana dayalı çok eşlilik, aldatma bunlar kötü şeyler veya insan doğasıdır eyvallah ama kadının yapması daha "çirkin" geliyorsa önce bi ruhunuzu zihninizi havalandırın; sonra güncelleme bekleyin.
  • bunun yaşandığı an, uzay zamanda kırılma gerçekleşebilir.
    o kadar sıradışı bir olaydır.