• sen de babana sperm hakkı iste. öyle saça böyle tarak.

edit: başlık başa.
  • ben bir akrabamın düğününde şöyle bir cümle duydum.

"e düğünden bir gece önce bizde magnum adeti var."

yani, düğünden önce magnum dondurması alınırmış bütün kız tarafına. bunu duyunca araştırdım, magnum ilk 1989 yılında almanya'da piyasaya sürülmüş. adete bak.

düğünde damadı yolunacak kaz olarak gören her türlü şeyden kaçının. adet filan yalandır, hikayedir. her genç kızın rüyası da komple uydurmadır. gelinlik giymek bile 1900 yılından önce yok. giymek isteyen giysin ama bunu adetlere bağlayıp da oradan yürümesin.
  • benimle evlenirsen annemle bir olup ağzına sıçacağız anlamına gelir.
  • bugün bunu isteyen ana - kız, yarın eflak ve boğdan'ı da ister.
  • senin kızın süt içti de elin oğlu çamaşır suyu mu içti?
  • yok inek alalım, madem süt.
  • hayatımda ilk kez duydum ve istifra ettim. böyle bir aç köpek hareketini bile tüm türk kadınlarına genelleyenler çıkacaktır ama bu sadece kişinin umarsız bir varoşluğun pençeleri içerisinde olduğunu gösterir.
  • "3 sene hayvan gibi emmiş"

emilen süreye göre bilezik takılacaksa ilişkinin başlarında emme süresi sorulmalı, emzirme süresi uzunsa bilezik bütçenizi ona göre ayarlayın.

"biraz kendinden bahsetsene, ne tür müzik dinlersin? boş zamanlarında neler yaparsın? anneni ne kadar emdin?"
  • bu adetler de dahil, düğün olayları toptan yasaklanmalı.

çok istiyorsanız evlenin, aile içinde bir yemek verin bitsin gitsin. her geçen gün başka bir saçmalık. bu nedir ya?
  • damadın babasınında çük hakkı istemesi gereken durum.

bizim oğlan saksıda mı yetişti..
hesabın var mı? giriş yap