şükela:  tümü | bugün
  • “ay inanmıyorum yaa....”
    hayır neyine inanmıyorsun, kepçenin altında duruyorsun kafana mıcır dökecek değiller herhalde.

konsept ve motivasyon konusunda bir eşik daha aşılmış oldu.
  • kepçe derken çorba kepçesi sandım. kazan gibi bişeyden kepçe ile gül yaprakları alıp sevgilisinin kafasından döktü zannettim.
    vizyonum o kadar dar bu konuda.
  • gül değil de toprak dökülmüş gibi görünen videodur. ben de böyle kıpkırmızı gül yaprakları filan dökülüyor sandım, bildiğin çer çöp ot bok toprak ne varsa dökmüş er kişi. gül değil de herhangi bir yeşil alana kepçeyle girip sonra kızın kafasından aşağı dökmüş gibi daha çok.
  • hanım efendi o kepçe inşaatta kullanılıyor, kanalizasyonu alıp kenara koyuyor, insanların kumla karışmış bokunu çişini alıyor kamyona dolduruyor o kepçe.

kafanızdan aşağı bi şey dökmeden evvel yıkamışlar mı kepçeyi?

o saçlar bi daha asla eskisi gibi kokmayacak bence. hele ki hepatit c li hacer ablanın bokundan sonra, zor.
  • dökülenler gülden çok elde kalmış ıspanağa benziyor. e be hayvan adam, daha kibar bir organizasyon yapaydın. taka da tak kepçe kanırtıyor kovasını. kezbanın her yanı toz torpak olmuştur.
  • bunlar evlenip çoğalacaklar.

(bkz: başkaları adına utanmak)
  • kahkaha attırmıştır.*

alttaki yorumlar da efsane.
    "kıza niye hafriyat döktüler şimdi durduk yere"
    asdasd
  • çomar diyarında yaşanmış bir çomarlık anısı. kezban ve çomar buluşmuşlardır, yabani hayvanların eşini etkilemek için çamur dansı yapması gibi, çomar da kezbanı etkilemek için mal mal hareketler eda etmiştir.
  • puhahahah kızımızda duşa girer gibi kepçenin altına giriyor :d hiç güleceğim yoktu ahahaha
  • kepçeyle gül döktüren kıronun eşi olacak kadındır.

kadının başından gül dökülüyor diye neden o kezban diye etiketleniyor?

peşinen not: hayır feminist değilim, kadınlara kezban demişliğim de çoktur.