• ilk entry'i yazan zaten troll de üçüncü abla ne ayak anlamadım.
    'yavrum, saf kızım' falan... neymiş hoşlandığınla değil, sana en çok değer vereni seçecekmişsin, evlenmeden asla yakınlaşmayacakmışsın... bu kafalar yüzünden millet evliliği bi bok zannedip ömür boyu iç dünyasını bilmediği bir adamın gerçek anlamda seks objesi oluyor.
    umarım trolldür.
  • sonra ilerde birgün bunlardan baba olacak
  • kadının doğurmakta tutturması halinde 5 kuruş vermeden ayrılıp kurtulacağını zanneden ergenlere;

(bkz: dna testi)

(bkz: babalık davası)

(bkz: iştirak nafakası)

valla böyle bir durumda erkeklerin korkmasını çok normal karşılıyorum. ben erkek olsam çocuk sahibi olmak istemediğim bir kadınla ilişkiye girerken iki tane üst üste prezervatif takardım. hala korunmasız ilişkiye giren salaklar var.
  • bu ülkede kadınlar bile, kadınların sevişince 'değerinin düştüğünü' söylüyor.

a be gülüm araba mısın sen? ınek misin de değerin düşsün? geri zekalı olduğun için zaten değersizsin orası ayrı.
  • her zibidi türk erkeğinin başına gelmesini istediğim olay. böyle bir durumda kizlar bence aldırmasin cocuğu kesinlikle. ya adamla zorla evlensin ya da gerekli hukuki yollara başvursun. bu zibidilere cocuk aldırarak yaptığı salaklığı bir ömür boyu unutturmayın sakın. emrah gibi çeksin bunlar da yıllarca. ayrıca bu adamlar sizden sonra biriyle ciddi bir ilişki yaşarsa da rahat huzur vermeyin gerekirse evleneceği kizin karşısına çıkın anlatın. bu salakligi yapip size sahip cıkmayan bu adamları bir ömür boyu mutsuz edin.

edit: ailesine anlatın, iş yerini öğrenin orada bunu basıp rezil edin falan. oh olsun bunlara. kürtaj parası verip kacacakmış. sıçın sıvayın kızlar

edit2: kızlar zaten böyle adamlarla yatıp hamile kaldığınız için en büyük salak sizsiniz. sizi de savunuyorum sanmayın ama madem ortada böyle birşey var birlikte çekin
  • biz bebek istiyoruz yıllardır olmuyor millet hamile kalıp aldırıyor. işte dünyanın adaleti bu sanırım. sevgilime ben hamileyim desem sanırım ne yapacağını bilemez. 9 ay yerimden kaldırmaz beni bebeğimiz olacak diye. nasip işte.
  • hadi başlığı açan en iyi ihtimalle troll en kötü ihtimalle öküzün önde gideni de, 3. entry'yi yazan ablaya ne diyeyim, 4. sırada gelen manyak kıza ne demeli hiç bilmiyorum.

ilk ve 4. entry için söyleyebileceğim şey sanırım, anacım bu sevişme veya seks işlemi birlikte yapılan bir şey o yüzden sorumluluklarını birlikte almanız gerekiyor yetişkin birer birey olarak. yani birisiyle yatıyorsan korunacaksın. yıl olmuş 2017 hala nasıl istenmeyen hamilelikle karşılaşabildiğimizi japon bilim adamları a-çık-la-ya-mı-yor.

korunun allah rızası için ya?! böylece ne parası neyse vereyim ve kıçına tekmeyi basıp bunun duygusal ve ahlaki yükünü çekmek zorunda kalmayayım hanzolarıyla uğraşırsınız ne de "ulan hamile kaldım ve çocuğun bir de babası var; ama ona haber bile vermeden doğurup bakarım ne olacak ki?" diye sanki kendi kendine bölünerek çoğalmışçasına hareket eden manyaklar ve onların canı sıkılınca açacakları babalık davalarıyla uğraşın.

şimdi birisiyle seks yapıyorsanız ne kadar korunursanız korunun, hamilelik ihtimali var bunun düşük olması risk almadığınız anlamına gelmiyor. fakat bir kadın olarak bu sorumluluğu alabilecek yaşta ve psikolojide değilseniz sevişmenizi tavsiye etmem. her ihtimale karşı önce kendi güvenceniz bir olmalı kürtaj için veya çocuğu doğurmaya karar verdiğinizde karşı taraf istemediğin ona bakacak. gerizekalının birisi böyle, parası neyse veriyim kürtaj ol ve bi daha da gözükme gözüme dediğinde o parayı alıp götüne sokabilecek kadar gücünüz olsun. ya da ola ki çocuk istediğinize karar verdiniz ve bakma istiyorsunuz; karşı tarafa bununla ilgili bilgi verin ve hala istemiyorsa yine o çocuğa bakabilecek maddi ve manevi güce sahip olabilin.

bunu yapabilmek için belirli bir olgunluk gerekiyor, bu olgunluğa ulaşana kadar sevişmeyin diyemem; ama sevişiyorsanız da sizi destekleyecek bir aileniz olduğuna emin ve çok çok iyi korunun. ihmale veya bir kereden bir şey olmaya gelmez çünkü bu.

3. entry'deki ablanın dediklerine gelince, saçmalamayın. bırakın biriyle görüşmeyi, biriyle seks yapmak bile sizin değerinizi düşürmez. sadece gereksiz ve size değer vermeyen insanlarla birlikte olmak sizi yıpratabilir. buradaki önemli nokta ise kimin ne olduğu konusunda kendinizi kandırmamanız. karşınızdaki adam size ne kadar değer veriyor ve size yakınlaşma amacı ne diye bir düşünün. bunu bilerek yine sevişebilirsiniz; ama en azından sonrasında canınızın yanma ihtimali azalır. yukardaki öküzler gibi biri çıkınca zaten biliyordum ve benim için de sadece seks ve vakit geçirmekti bu ilişki diyebilirseniz, canınız sıkılmaz.

bazıları için çok mutlu edici; bazıları için ise can sıkıcı bir havadis olabilir bu. illa ki herkesin sıkılıp ve gerileceği bir haber olmak zorunda da değil. tam tersine can sıkıcı da olabiliyor da; abi niye burda bi tane normal tepki veren insan yok? niye ya hayvan ya da aşırı muhafazakar ya da delice olmak zorunda insanların tepkileri, ben de bunu anlamıyorum.
  • lan bende diyorum ben niye göremiyorum entry i diye meğer bloklu bir aktrolumsu pezevenkmiş.
  • cinsel ilişki esnasında korunmayan kişilerin başına gelebilecek , insan fizyolojisinin doğal bir sonucu.

şimdi ben de genç kızlarımıza bazı öğütler vermek istiyorum.

sevgili kızlar, cinsellik erkeğin olduğu kadar sizin de hayatınızın parçası olabilir. biriyle cinsel ilişkiye girmeniz burada bazılarının iddia ettiği gibi sizi değersiz yapmaz. evlenmeden evvel seks yapmanız sizin insani değerinizi düşürmez. bakire olmadığınız için sizi aşağı gören birine bir adet soğan zarı hediye ediniz. unutmayın kendi bedeniniz üzerinde karar yetkisi size aittir. ve unutmayın dinimiz (müslümansanız) bakir olmayan adama bakire kızı hak görmez. (bilmeden atıp tutanlar açıp öğrensin)

bununla beraber; cinsellik bizlerde (çoğumuzda) erkeklerde (çoğunda) olduğu gibi aşırı yoğun, duygudan bağımsız ve bizi yöneten bir olgu değil.
    biz cinselliği erkeklere kıyasla çok yoğun duygularla yaşıyoruz, yaşadıktan sonra da bağlanmaya yöneliyoruz, hepsi fizyolojik ve duygulara etki ediyor, haliyle beraber olacağınız insanın kıymet verdiğiniz, size kıymet veren biri olması önemlidir. yeterli olgunluğa erişmeden cinselliği yaşamanız çok doğru değildir.

evlenmeden önce sekse gelince: birinin sizinle bu paylaşımı yaşamak istemesi sizi sevmediği anlamına gelmediği gibi sevdiği anlamına da gelmez. biri sizi sevdiği için bunu isteyebilir ama sizin duygu ve düşüncelerinize saygı duymalı ve baskı yapmamalıdır. kadın daha duygusal yaklaştığı için cinsel birliktelik kararı kadına bırakılmalıdır. sevişirsem beni sever" düşüncesine asla kapılmayın. hiç bir erkeği seks ile kendinize ruhunuza bağlayamazsınız.
    evlenmeden evvel seks bence önemlidir, seks evliliğin önemli bir parçasıdır ve ilişkiye baya yön verir. ayrıca eşinizin size garip gelen, asla istemediğiniz yanları varsa bunu öğrenmeniz evliliğinizin salahiyeti için de önemlidir.

genel olarak seçici olmakta fayda var. sizi bir zar olarak gören erkeklerden uzak durmanız gerektiği gibi sizi bir et olarak göreni de ayırt etmelisiniz. iyi insanlarla olun.
    ve ne yaparsanız yapın her zaman prezervatif kullandırın. sırf karşı taraf istemiyor diye hormon (doğum kontrol hapı) kullanmayın. prezervatif kullanmıyorsa adam dönün gidin, "kezbanlıkla suclanıcam" diye korkmayın, hem cinsel hastalıklardan hem de kürtaj gibi çok acı durumlardan korunmus olursunuz.

yani, sen sen olduğun için kıymetlisin, bakire olduğun için değil. ama seks için 20 li yaşların ortasını bekleyebilirsin. duygusal olgunluğa erişip üzülmemek için. beklemezsen de ; senin vücudun senin kararın.
  • bilimde çığır açar.
    sen erkek halinle nasıl hamile kaldın aşkım, sorusunun cevabı; ilişkinin geleceğini tayin edecektir.
hesabın var mı? giriş yap