69 entry daha
  • muhtelif cevapları olan sorudur.

-sevgilim beni ne kadar seviyorsun?

+yıldız tozlarının bir araya gelip gezegenleri ve yıldızları oluşturmaya başladığı anda-umarım en çok madde o sırada bulunuyordu o anda evrende, öyle tahmin ediyorum- evrende varolan bütün atomaltı parçacıkların toplam sayısı kadar.

-başka bir deyişle

+sen benim hayatımın aşkısın. sahip olduğum her şey, beni ben yapan her şey, bütün benliğim senindir. sonsuza kadar.

-tam olarak nasıl bir şey bu?

+öfke duymayan, kin tutmayan, hesap yapmayan, karşılık beklemeyen, sabreden, şefkatli olan, kendi çıkarını aramayan, haksızlığa değil gerçeğe sevinen, her şeye katlanan, her şeye inanan, her şeyi umut eden ve her şeye dayanan son bulmaz, saf ve kirletilmemiş sevgidir benimki.

-anladım oke (bkz: 666)
  • muhtemelen seven kişinin nasıl ne cevap verirse versin, sevdiğine yaranamayacağı anın habercisidir. "şu kederin hüznünü kim anlar?" diye sorar kierkegaard "kendini açmak sevgilinin ölümüdür, kendini açmamak ise aşkın."
  • bi git çay koy allasen aşamasında birisi olarak ;

bunu merak etmekten vazgeçeceğiniz gün gerçek hayata merhaba demiş olacağınızı söyleyebilirim .

zamanında cevap verin ki bu sorulara , sonra hayat arkadaşınızı bulup rahat edebilin . artistliğin lüzumu yok. üç beş sene bu soruya çok fevkalade inanılmaz devasa seviyorum filan deyin , sonra kırk sene bi git çay koy allasen dersiniz
1 entry daha
hesabın var mı? giriş yap