şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir mekanda otururken bu ikisinin yanına gittiğinizde "seni burada istemiyoruz, s*ktir git" dedirten arkadaşıdır. her yalnızlığında, mutsuzluğunda, çaresizliğinde yanında olan yegane arkadaşıdır çünkü. *
  • kişi kendinden bilir işi..
    pusulası önü olan her adamdan korkmalı.
    valla ne güzel bir şey arkadaşlık. '' edebini bilene'' .
    ülkenin genel durumu hissedilen : herkes birbirine yürüyor.
  • benim ilişkilerimde böyle bi olay söz konusu olmadı, olamaz. fiziksel bişey yapmam ama kız arkadaşımı o lavuktan sindiririm.
  • (bkz: yedek plan)
  • söz konusu sevgilinin kız olduğunu varsayarsak, hiçbir ilişkide olmaması gerekir, oluyorsa sıkıntı yaratır hatta ilişkiyi bitirir.
  • kim olduğuna bağlı.
    mesela sürekli konuşuyorsa ve benden çok onla beraberse rahatsız olmak hakkım
  • üzüleceğin bir hareket yapma burcu
  • değer verdiği arkadaştır. bu kadar. buna başka anlamlar yüklemek, illa sevişecekler gözüyle bakmak en hafif tabirle sığlıktır. arkadaşlar siz bu duruma gelecek neler yaşadınız ya? hiç mi karşı cinsten arkadaşınız, dostunuz olmadı? tanıştığınız herkese "bununla sevişirim" gözüyle mi baktınız?

edit: imla
  • şimdi o kişi benim.

hilal 16 yıllık arkadaşımdır. boyfrendleri hep aramızda bir şey olacakmış gibi düşündü ama öyle değil yani insan insanı tanıdıkça anlıyor.

hilal gözümde hep bi kuzen gibi kız kardeş gibi bir şey. gizli saklım yoktur. ne bok yediysem bilir. bende onu tabi.

biz ortaokuldan beri arkadaşız. ve cinselliğin kendi başında bir yer teşkil etmediği zamanda oluşan aramızdaki bağ, bu nedenle bir sorun oluşturmadı. oluşturmazda.

hayatıma giren her kadınla tanıştırdım onu. o kadınlarda ilkin mırın kırın ettiler ama gerçeği görünce anlıyorlar tabi...

son olarak da evet iki yüzlüyüm ben...
  • mn sktmn...