şükela:  tümü | bugün soru sor
  • banyodan çıkınca inanılmaz tatlı olan yasak memeli. bir kız arkadaş bulunca gerisi pamuk ipliği gibi geliyor işte dostlar.

normalde anca trafikte görüp oyhş diyeceğimiz hatun evde don atlet geziyor. çünkü zaten sevgilimiz var ve onu sikmemiz etik dışı olur teknik olarak. işte bu ortamlar süper.
  • sevgilinin en yakın kız arkadaşı, erkek için ilişkisindeki en büyük risktir

özellikle kızlar arasındaki rekabet durumundan kaynaklı olarak bu erkek her zaman kıyaslanacak ve hataları şişirilecektir

ufak tefek önemsenmeyecek tartışmalar bu kız sayesinde büyütülecek ve ayrılık seviyesine ulaşacaktır
  • ya ben salağım, ya siz sapık.
  • hiçbir istisnası bulunmamakla birlikte hepsi ayrılığınıza sebep olur. o yalnızsa kız arkadaşınızı sizden soğutup yalnız kalmasını isteyecektir. çünkü kızlar kendisi üzgünken en yakın arkadaşının mutlu olmasını istemez, acımı paylaşsın ister.
    erkek arkadaşıyla kavga ederse, bu erkeklerin hepsi aynı der yine sizi sevgilinize karşı doldurur.

hiç tanışmamak elzemdir. uzak durun.
  • kıza ilişki konusunda taktik verir.
  • çok seviyorum o kızı sözlük. 10 yıllık arkadaşı , ben yokken ona sahip çıkan elinden tutan kendi içinde kaybolmasını önlemeye çalışan bir hatun kişi. hatta kendisini nikah şahidi yapmaya çalışıyorum. kendisi evli ama evli olmasa da yine aynı şeyi hissederdim
  • yüz verilmemesi gereken arkadaştır, nereden mi biliyorum. direkten döndüm oradan biliyorum.
  • sizi sevgilinizden ayırır daha sonra sevişirsiniz.
  • (bkz: semih şentürk) ü aklima getirmistir. yedek klubesinde sırasını bekler oyna girir skoru etkiler.
  • bir süre sevgilinizin kardeşi gibi gelir size. sonra da muhtemelen anlamayacağınız bir sebepten dolayı küserler ve görüşmezler. tam buna alışmışken yine barışırlar ve görüşmeye başlarlar. şanslıysanız bu döngü 1 veya 2 kere tekrarlanıp nihai bir sonuca varır. değilseniz bir uzvunuzu kaybetmeye kadar gidebilir bu itleşmenin sonu.