10 entry daha
  • ahlaksızlığın nirvanasıdır.
    bir çocuğun geleceğini hayatını mahvetmek bu.
    hakim çocuğa soracak mahkeme salonunda baban mı annen mi diye?
    sırf o an bile yeter vicdan için.
  • (bkz: sadakat)
    (bkz: ahlak)

evli adamla ilişki yaşayan kadına orospu, evli olduğu halde karısını aldatan erkeğe de gavat, yavşak, piç, pezevenk vs bilimum hakaretleri kullanıyoruz. yollu falan diyerek sempatize etmeyin.

görsel
  • yasak olduğu için çekici geliyor aşk maşk hikaye. eşini boşasa 3-5 ayda hevesin geçecek görev tamam diyeceksin ve kurmaya başlayacaksın "lann bu beni de aldatıyorsaa" .. sonrası mutsuzluk, yıkık bir yuva, ve o yuvayı yıktığın için sana ömür boyu lanet edecek bir evlat ..

değer mi? hadi kadın neyse de .. iki sevişeceksin ve dişi dişi pis içgüdülerinle ben kazandım diyeceksin diye o çocuğun hayatını silkmeye değer mi?
  • yaptığın ahlaksızlık için bir de yardım mı istiyorsun..? ilginç...
  • tatlı su kaşarı desem alınır mısın bilmem ama karakter-aşk-evli kişisi aranızda dönen muhabbetin iç açıları toplamı aranızdaki sevgiye değmez. yol var gitmesini bilirsen yordam var örtmesini bilirsen. sana akıl verecek kişi de sensin, başkası veya sözlük değil.

edit: fırtınalar kopmazsa daha iyi ama yine de sen bilirsin tabi
  • olayı ne kadar da masum ve duygu sömürüsü yaparak anlatmışsın. öyle ki insanın üzülüp "kıyamam" falan diyesi geliyor.

sözlüğü senelerdir takip ediyorum, ama şu birkaç aydır okuduklarımdan sonra buradan da tiksinmeye başladım...

yazık o kadına da çocuğa da.. olan hep onlara oluyor zaten.

tanım: karakterini bu ve diğer entrylerinde göstermiş olan kadın beyanı.
  • evli adama aşık olmana mı yanalım, aşık olduğunu iddia ettiğin adamı unutmak için başka erkeklerle birlikte olmana mı yanalım, gelip rezaletini burada ifşa etmene mi yanalım bilemedim.

anında hayatlarından çıkmanla sonuçlanması gereken eylemdir.
  • üst düzey eğitim alırken dilbilgisinden mahrum kalmış yazar artığı..
237 entry daha
hesabın var mı? giriş yap