şükela:  tümü | bugün
 • tum guzellikleri ve edasiyla kendini deli divane asik eden kızın günde bes vakit forward mail yollamaya baslamasi halinde ortaya cikan son derece boktan durum. evet, o bir forward manyagidir ve bir an once bu hastaliktan kurtulmasi icin uzun bir mucadeleye girmeniz gerekmektedir. allah sabir versin
  (bkz: seni allaha forward ediyorum)
 • (bkz: kabus).!
 • block sender seçeneği ile hem duruma hem ilişkiye nokta koyabilirsiniz.
 • sevgili laftan anlayan bir kisi ise, aksi takdirde"tencere yuvarlanmis kapagini bulmus" demekten baska caremiz kalmiyor, acik bi sekilde rahatsiz olundugu bilgisi karsi tarafa iletilmeli ve bu sorun basit bir sekilde halledilmelidir. ha eger sorun sevgilinin, kim olursa olsun "forward mail" atmasi ise, size atmamasi sizin uzerinizdeki olumsuz izlenimi yok edemeyecektir. o zaman cidden iliskinizi gozden gecirmeniz gerekebilir. cunki vardir oyle takintili insanlar. "bak tacettin ben hayatinin herhangi bir doneminde gotur muhabbeti yapan bir adamla beraber olamam, anlamam cocuktuk ergendik" diyenler de var.insanoglu cesit cesit.
 • forward manyaklarının genellikle iki kelimeyi bir araya getirmekten aciz ve bu açıklarını elalemin biraraya getirdikleri kelimelerle kapatmaya çalışan insanlar olduğu düşünülürse, sevgilinin de bu güruhtan çıkması durumu, özellikle sözlük yazarları için yanlış sevgiliye yazıldığı gerçeğini ortaya çıkarır. bu gibi istenmeyen durumlarda önce bir iki kendi imalatınız maille durumu düzeltmeye, sevgiliyi adam etmeye çalışınız. bunda başarılı olamazsanız, block sender + block love seçeneğini kullanınız. yine de düşünmeden önce sevgilinin vücut ölçülerini iyice değerlendiriniz derim ben. (bkz: ayazhavada bekçi copu gibi kalmak)
  (bkz: sap takılmak)
 • fwd maillerini su (tercihan uyduruk bi mail) adrese atar misin inbox'um doluyor cumlesiyle inceden dokundurarak halledebileceginiz durum.
 • söyleyin yapmasın. ha ama laftan anlamıyor, siz de ayrılmak istemiyorsanız mail client'ınıza (ya da erişiminiz varsa mail serverınıza) "şu adresten gelip de subject kısmı ilt:*, fw:*, fwd:* regular expressionlarına match edenleri bi zahmet block et" diyebilirsiniz, böylece gerilim yaratmadan sorunu çözmüş olursunuz.

  gün olup da "geçen gün sana yolladığım tavşan resimlerini aldın mı?" diye sorarsa "ay evet gördüm çok şekerlerdiiiiiğğ" diyebilirsiniz.
 • kisa surede sevgilisinden sikilan ve baska arkadaslarina paslayan turden sevgililere de bu tanimlama yakisir pek tabi...
 • en kotusu:
  (bkz: annenin forwardci cikmasi)