• tamamen gereksiz bulduğum eylem. seviyorsa sizindir sevmiyorsa boşa kendinizi yorup da karşınızdaki kişiyi denemeyiniz.
  • sevgilisine güvenmeyen insanın (kadın-erkek fark etmez) yapacağı iş. ya da işsizlik. bilemedim.
  • isimsiz hediye gönderip tepkisini kontrol etme ihtiyacını duyduğunuz kişilerle sevgili olmayın. onlar da rahat etsin siz de. bu kadar kafayı bilime yorsanız atomu parçalarsınız da harcanıyorsunuz...
  • ya önce diğerini test eder ve ondan gelmediğini anlayıp, sevgilim çok teşekkür ederim diye mesaj atarsa?
  • bu kadar çok düşünmese keşke. yazık.
  • mal mısınız? benim başıma sevgilim varken böyle bir olay gelse adamı huzursuz etmemek için susarım. belki malin biri şaka olsun diye gönderdi? ya da yanlislik oldu?eğer 2 gün içinde ses çıkmazsa gider sevgilime anlatırım. ya böyle böyle bir şey oldu. kimdrn geldi, yanlış mi oldu bilmiyorum derim.

cidden ergensiniz.
  • sizinle irtibatı kesmesinden kaynaklanıyor olabilir.

hastamısınız olm, sakın yapmayın böyle şeyler. test etme gereği duyduğun biri niye senin sevgilin olur ki?

aklı başında bir kadına yaparsanız ilişkiniz biter.
  • kendine güvenmeyen, loser testidir.
  • "bana niye isimsiz hediye gönderdin ki? beni mi deniyorsun?" - bütün manitalara aynı şey söylenebilir..

"sen göndermedin mi? bir sapığımız eksikti."

olarak tamamen savuşturulabilir.

soru: sebebi neydi ki?
hesabın var mı? giriş yap