şükela:  tümü | bugün soru sor
  • birçok kişinin başına gelebilecek hadise olup sevgilinizi ayrıca test etmenizi sağlayacaktır. gerçekten çevresindeki tek sevgili siz misiniz yoksa başkaları (gizli vs) var mı bunu anlamının bir yolu olabilir.

14 şubat da yaklaşırken hepinizin denemesi gereken eylemdir. sevgilinize 14 şubatta veya herhangi başka bir zamanda olabilir, iş yerine bir hediye gönderin, isimsiz bir not yazın ve bekleyin. bakalım size dönüp "canım (çicekleri/çikolataları/hediyeyi vs) aldım çok teşekkür ederim" diyecek mi yoksa hiç sesi çıkmayacak mı? eğer teslimden hemen sonra canım hediyeni aldım diyorsa sorun yok, fakat hediyenin eline ulaştığını biliyorsanız ve gün boyu sesi çıkmadıysa bilin ki bir başkası var...

olayın bir de karşı taraftan bakalım, bir hediye geliyor, mesela bir çicek, bir sevgiliniz var, bir de sizden hoşlandığını düşündüğünüz belki alternatif olabilecek başkası, hatta gizli bir başkası veya başkaları bile olabilir... açıp notu okuyorsunuz, isim yok. güzelce yazılmış genel bir not! "off hangisinden geldi acaba, ikisi de birbirini bilmiyor, şimdi sevgilimi arayıp test ediyim, nabersin diyip mesaj atiyim bakalım bi şey diyecek mi?" demek durumunda kalabilir.

işte bu noktada sizi arayıp veya mesaj atıp herhangi bir şey söylemez ise, bilin ki sizi test ediyor, hediyeyi yollayıp yollamadığınızı anlamaya çalışıyor! hatta test için teşekkür bile edebilir, siz de "ne için canım teşekkür?" derseniz, eğer oraya saçmalarsa "beni sevdiğin için tabi ki" gibisinden bilin ki başkası var :) ama arayıp "canım bu çiçek çok güzel, ne kadar zevklisin" gibisinden bir şeyler gelirse, sorun yok!

edit: bunlar sadece senaryo ve hayal urunudur. yasanmislikla test edilmemistir. denenmis olmadigi icin sonuclari hakkinda garanti yoktur. muessesemiz olasi iliski krizlerinden sorumlu tutulamaz. zaten guvenmiyorsan ne isin var o kisiyle derler adama... ama guzel senaryo :)
  • allahtan sevgilim yok da böyle triplere, numaralara, arkadan dolaşmalara gerek kalmıyor.
    olm sevecek misiniz, savaşacak mısınız, yoksa şizofren misiniz?
    kafayı mı yediniz, ayrılın, one night stand takılın.
  • sevgilisine güvenmeyen insanın (kadın-erkek fark etmez) yapacağı iş. ya da işsizlik. bilemedim.
  • isimsiz hediye gönderip tepkisini kontrol etme ihtiyacını duyduğunuz kişilerle sevgili olmayın. onlar da rahat etsin siz de. bu kadar kafayı bilime yorsanız atomu parçalarsınız da harcanıyorsunuz...
  • ya önce diğerini test eder ve ondan gelmediğini anlayıp, sevgilim çok teşekkür ederim diye mesaj atarsa?
  • sizinle irtibatı kesmesinden kaynaklanıyor olabilir.

hastamısınız olm, sakın yapmayın böyle şeyler. test etme gereği duyduğun biri niye senin sevgilin olur ki?

aklı başında bir kadına yaparsanız ilişkiniz biter.
  • kendine güvenmeyen, loser testidir.
  • oğlum ruh hastası mısınız siz? ne biçim işlerle uğraşıyorsunuz. iki dakika delikanlı olup bir insanı doğru dürüst seveceksiniz alt tarafı çok zor değil lan.
  • "bana niye isimsiz hediye gönderdin ki? beni mi deniyorsun?" - bütün manitalara aynı şey söylenebilir..

"sen göndermedin mi? bir sapığımız eksikti."

olarak tamamen savuşturulabilir.

soru: sebebi neydi ki?