şükela:  tümü | bugün
  • medeni hayatın ve ilişkilerin olmazsa olmaz silik karakteridir.bu kişileri kabul etmemek demek medeniyetinizin sorgulanması anlamına gelir.varlığının gerekliliğini ne kadar inkar ederseniz silikliğini belirgin hale getirirsiniz.ve hiçbir zaman demokratik olarak tanınmazlar.misal erkek tarafının sevgilisi tarafından kabul edilmiş kız arkadaşına aynı müsamaha kızın yakın erkek arkadaşı için gösterilmez.yahut bunun tam tersi de olur.o sebepten bu zavallımlar her huzursuzlukta göt altına giden birincil kişiler olurlar.

bir de tabii işin olumlu tarafı var, bu da databank kısmı : "ya selin neden böyle yapıyor anlayamıyorum canan." der demez, canan bütün kadın bilinci ile dostuna akıllar verir.

veya

"murat beni çok üzdü ahmet.ben onu kıracak ne yaptım?" diye sorulduğunda ahmette kız dostuna erkekler hakkında hayat bilgisi verir.

samimi olanları bertaraf edecek olursak, çoğunun objektif olmadığını söylemekle kalmaz kalıbımızı bile basabiliriz.eğer bir gün bi tanesi çıkıpta "kıza/adama ne bozuluyosun eşşoğlusu! dangoz olan sensin.git özür dile çabuk, gönlünü al" derse, bilin ki ben ona sarı laleler alacağım çiçek pazarından...
  • (bkz: meriç)
    aslında daha çok #13834320
  • zaman zaman canımın sıkılmasına neden olan arkadaştır. en çok da bazı konuların kendisine sorgulatıldığı anlarda.
  • arkadaş falan değil o kesin yazıyo sevgiline ve siz ayrıldıktan sonra kesin çıkıcaklar.

-bir dost.
  • olaya mantik cercevesinden bakinca ne olacaktir, cok dogaldir, o arkadasa sebepsiz yere sinir olmayi dusunmek bile cocukcadir falan filan'i bi kenara birakinca o cerceve kayiverir.. ve insan kendini "ulan acaba?" isimli buyuk bir araziye bakarken bulur camdan.
  • ne olursa olsun gıcıktır bu.kötüdür,tipsizdir,çirkindir,içten pazarlıklıdır,sevgiliye aşıktır içten içe,kur yapıyordur falan filan karşı tarafın gözünde.
    kısaca yazıktır bu arkadaşa. hep yaftayı yer.
  • illaki bir gün kavga konusu olacak olan arkadaş. *

*
  • kesinlikle sevgili kişisinin bakışlarını hep üzerinde hissedecek olup, hareketleri an be an kaydedilecektir..masumiyetini ne kadar ispatlamaya çalışırsa çalışsın hiç bir zaman güven sağlamayacak ve her zaman tehlike arz edecektir..
  • açık konuşayım, sevmiyorum kendilerini. hatta haklarında ileri geri konuşmuşluğum da vakidir. bi' de, eğer burayı okuyorlarsa, şunu söylemek istiyorum: işiniz gücünüz yok mu olm sizin?
  • emin olun ki kendisi çok yakın bir zamanda yeni bir başlık altında incelenecektir.

(bkz: eski sevgilinin yeni sevgilisi)