• benim sevgilimse mümkün değildir. tutucu veya her boka karışan erkeklerden de değilim haa. başıma gelen olaydan sonra o iş yaş hacı.

ömer denen bir orospu çocuğu vardı. hala vardır piç kurusu oralarda bir yerlerde. benim eski sevgilimin sınıf arkadaşı. ulan ekşici ol, olma. inşallah bu entrye bir şekilde denk gelirsin yavşak ömer. kepaze ömer. eczacılık okuyan ömer. daha ayrıntıya girip soyisim filan vermicem ama dua et vermiyorum. ismi ömer olup sevgilisi olan bir kıza yazılan tüm eczacılık mezunu/öğrencisi yavşak ömer'lere kafam girsin.

uzun mesafe ilişkisi yaşıyoruz, bizim kızın da işte sunumları munumları oluyor bunların bir grubu var 6-7 kişi, aynı kaba sıçıyorlar. bunlardan birisi de karaktersiz ömer. bu arkadaş grubunun hepsiyle muhabbetim var. ama bu ömer denen piçle hiç aynı ortamda bulunamadık. bulunsak da çok az. eleman ben varken yok, ben yokken sahnede. denk gelmiyoruz herhalde diyorum kendi kendime ama kıllanıyorum tabii. sevgilimden yana bir sıkıntı yok güveniyorum. zaten güvenmesem sevgilim olamaz. ama içten içe kuruyorum bu pezevenge. aynı evde kalıyorlar bahsettiğim 6-7 kişi, beraber takılıyorlar. neyse bi gün beraberiz sevgilimle, zaten ayda bir belki görüşebiliyoruz. memleketten ortak arkadaşlarımızdan biri yazılmış buna. benim arkadaşım demeyelim, öyle tanışıyoruz eskiden beri ama sevgilimin arkadaşıydı. sms ile yazılmış. evet kısa mesaj ile. buradan o ortak arkadaşımız erman'a da sesleniyorum. sms ile kıza mı açılınır hayvan herif? hem de sevgilisi olan kıza. hatta sevgilisiyle muhabbetin olan kıza. kusura bakma ama sen de biraz aptalmışsın erman. erman sende ekşici tipi var. baban altın/gümüş tamircisi. erman o babanın da amına koyayım tamam mı?

neyse benim kız şokta. nasıl olur yaa filan dedi. ben de tamam olmuş artık deyip konuyu kapattım. ama gazı aldım bir kere. dedim ki ben bu ömerin de sana yazdığını düşünüyorum. yaaa olur mu öyle şey ne alakası var tepkisini alınca sustum. elimde bir kanıt yok ki anasını satayım. iyi niyetimle çocuğun da günahını almayayım dedim. zaten insanın başına ne geliyorsa iyi niyetinden geliyor şu ilişkilerde. kötü olacaksın arkadaş. ama yok biz beceremiyoruz. sonra 4s diye burda klavye başında ağlarsın aribadoribore. konuyu çok dağıttım ama yılların birikimi olduğundan böyle oldu.

biz kızla bir ara ayrılmanın eşiğine geldik, 15-20 gün konuşmadık. sonra aramız düzeldi. bigün baş başayız, uzanıyoruz, benim içimde kötü bir his var. var yani bir şeyler belli. noldu anlat dedim direk. kız baştan ne oldu filan dedi anlamadı ama ben üsteledim. bir şey var benden gizlediğin dedim ağlamaya başladı. heh dedim boku yedik şimdi. başladı anlatmaya. direk onun ağzından söylediği şekilde yazıyorum;

"biz ayrıyken doğum günümde hep beraberdik bizimkilerle, o gece ömer geldi yanıma konuşalım mı dedi, tamam dedim, özel olduğunu söyledi odaya geçtik. ağlamaya başladı, daha fazla kendimi tutamıcam dedi, beni sevdiğini söyledi."

ben tabi oldukça gergin, patlamaya hazır bir bombayım o an. kendimi sıktım ve "sonra?" dedim zorla. o anki çaresizliğim tarif edilemez. sonrası var belli, kelimeler bokun yanından geliyor.

"biraz yakınlaştık. o ağlayınca çok üzüldüm sarıldım. o an öptü beni."

ben: "sonra?"

"sonrası yok o kadar sızmışım."

sızmış. ne olduğu belli değil birlikte uyumuşlar de sen ona.

bu yıkıcı diyaloğun ardından 5 dakika sessizlik oldu ve benden hiç beklenmeyen bir soğukkanlılıkla şu cümle çıktı:

"karakterli çocukmuş, ayrılmamızı beklemiş."

kız salya sümük bir daha o ömer piçiyle aynı ortamda bile bulunmayacağını söyledi ve ben bu olayı kabullendim.

evet tamam dedim. avantaj, oynar yani devam. seviyorsam demek ki o zamanlar, beyinden bağımsız hareket ediyormuşum.

daha sonra bu olayın biz sevgiliyken gerçekleştiğini öğrendim. yakınlaşmanın değil de, çocuk açılmış buna, bizim kız da tepkisini koymuş ama bana söylemeden idare etmeye çalışmış ortamı bozulmasın diye.

senin orospu çocukluğun da buradan geliyor işte ömer. biz sevgilimizi sana emanet ediyoruz, yeri geliyor kız eve yalnız gidecek gece vakti, "rica et ömer bıraksın" diyoruz. "kız kıza taksime gitmesene" diyip, "ömerler de gelecekse olur" şartını koşuyoruz. sen bizim hatuna yürüyorsun.

bu son yalandan sonra benim kayış koptu tabi. asla eskisi gibi olamadım. sevsem de hiçbir zaman yediremedim, çok geçmeden de ayrıldım. zor oldu ama benim için en hayırlısı oldu.

bu saçma sapan hikaye ile zamanınızı çaldım kusura bakmayın ama çok doluydum bu konu hakkında entryi görünce eski anılarım depreşti. ayrıca ilişkimizin zarar görmemesi açısından erman ve ömer karaktersizlerine de tek kelime etmemiştim. sözlük vesile oldu, rahatladım. bu yavşaklar için bolca küfür sarf ettim, beni affedin.
  • buna göz yuman kişi kesinlikle gavat değildir. her önünüze gelene gavat demeye çok alıştınız bakıyorum. gavat, bu durumdan nakti bir kazancı olan kişiye denilir.

bu kişi godoştur.
  • sabah oldu artık, bi kontrol etsen şunları diyorum.*
    (bkz: bahtsız bedevi)

ortada şey gibi kalmış entrye yardımcı edit:
    öncesinde yazılan entry (bkz: (#62200146)
  • sevgilinin karşı cinsle aynı iş yerinde çalışmasından farklıdır.
  • ev arkadaşlarım genellikle bayanlardan oluşur*, hatta buna o kadar alıştım ki sadece erkek ev arkadaşlarım varsa bu durumdan fena halde rahatsız oluyor, en kısa zamanda tekrar bi kız ev arkadaşı bulmaya kasıyorum.

ev arkadaşım olan bu kızların genellikle talipleri de baya bi fazla oluyor nedense. her ilişkilerine uzun süreli olması amacıyla başlasalar da bikaç ay içinde ayrılıkla sonuçlanıyor ilişkileri. şu an biri evlenmek üzere olduğu için, diğeri de şehir dışından bi sevgili bulduğu için beni yalnız bırakmak üzereler. ne yapacağımı bilmiyorum.

konuya döneyim, erkek arkadaşları ilk başta kızın ev arkadaşının erkek olduğunu öğrenmeleri üzerine hafif bir gerginlik yaşıyor fakat benimle tanışınca birden bütün fikirleri değişiveriyor. o kadar ki eğer kızı kıskanacak olurlarsa kızın baya uzağında olan erkeklerden kıskanıyor, kız tekrar eve benim yanıma gelince ancak rahatlıyorlar. hatta laflarının arasında eğer kız bi yere gidecekse benim de yanında gitmemi istediklerini bile gizli bi şekilde belirtiyorlar.

sebebini hala anlamadım ama iş bi süre sonra erkeğin kızı değil ama kızın sevgilisini benden kıskanmasına bile gidebiliyor "neden brick'le konuşuyosun bu kadar, benimle de konuş" gibisinden???

bi de her defasında bana çocuğu nasıl bulduğumu sorup, benim adam için geçer not vermemi bekliyorlar.

bu (affınıza sığınarak) tamamen birinci tekil şahıs ağzından yazılmış entry’nin anafikri ise şu ki, bazen sevgilinize değil, sevgilinizin ev arkadaşına güvenmenizle rahatlıkla altedebileceğiniz bi meseledir bu.

hayır bi keresinde bi tanesiyle taksiyle eve dönerken her nasıl olduysa şoförle muabbet açıldı ve kızın erkek arkadaşının kızı benden kıskanmadığı, hatta ortada kıskanacak bişey de olmadığını söylemiştim de, taksiden inince kız bana "brick sen şoföre ibne olduğunu ima ettin farkında mısın" demişti.

off entry'yi okudum da bundan da aynı mana çıkıyomuş. değilim, değilim, ben öyleee değiiiliiiim.
  • doktora birinci sinifta yurtta kaliyordum. ikinci sinifta ise eve gecmeye karar verdim. ev ararken bolumden arkadasim sunu dedi, "benim erkek arkadasimin oda arkadasi cikiyor, onun yerine gecsene". (evet biliyorum, bir kadin baska bir kadina "erkek arkadasim ev arkadasi ariyor, sen de kalacak yer ariyorsun dusun istersen" diyor. ne akil almaz bir cumle) ben de gittim evi gordum, cok begendim, tamam dedim. yazin arkadasim ile sevgilisi ayrildilar, bana da mail gonderdiler umarim bu durum seni uzmez diye. ben de ikinize de iyi sanslar dedim, ama imzayi da atmistim bir kere, yaz donusu odaya yerlestim.

bu surecte bir sene boyunca amerikali bir erkekle ayni evde kaldim. evet, burayi okuyan sozlukcu errrrkeklere garip gelebilir ama ev arkadasim yakisikli amerikali doktora ogrencisi bir erkekti. ev arkadasligi yapmaya basladiktan bir kac ay sonra bir kadin ile tanisti, sevgili oldular sonra. hatta ilk bulusmalarini gelip evin mutfaginda bana anlatmisti hey hey... neyse geri kalan aylarda bol bol onlarin sevismelerini dinledim. evde hicbir garip dinamik, etkilesim olmadi. atesle barut yanyana durmaz demislerdi, her durum icin gecerli degilmis. zaten salonumuzda televizyonumuz yok oyle oturup beraber film izleyelim gibi olaylarimiz olmadi, cocuk da uzun uzun muhabbet eden biri degil, az oz konusan sonra kendisini odasina ceken bir amerikali. ben de mutfakta yemek yapip makale okuyan, arada muhtesem yuzyil izleyen birisiyim. ozetle iletisimimiz mutfakta yemek yaparken yaptigimiz bazi muhabbetler ile sinirli kaldi, onceleri odasina tek basina cekiliyordu, sonralari ise kiz arkadasi ile odasina cekiliyordu, buydu durum.

bir sonraki sene ikisi beraber yasamaya karar verdiler, benim evi cok sevdigimi gorunce de arkadasim evden cikti, baska ev tuttular. yazin evleniyorlar. bu arada butun bu surecte benim de bir erkek arkadasim vardi, onu da belirteyim. evet, erkek arkadasima "ben amerikali x ile eve cikiyorum" dedim, o da "evet cok mantikli o evi kacirma yeri soyle guzel diger arkadaslarine boyle yakin" dedi. sene icinde siklikla yanimiza geldi, x ile de cok iyi anlastilar. kismetse erkek arkadasimla eski ev arkadasimin dugunune gideriz.

yani sevgili sozlukcu, birisinin sevgilisiyken karsi cinsten bir ev arkadasim oldu bir yil boyunca, hicbir sey de olmadi. ne ben erkek arkadasimi aldattim, ne de karsi cinsten ev arkadasim bana yurudu. hayat sandiginiz kadar drama dolu, siyah beyaz degil. alin size gayet siradan, olaysiz bir hikaye.

edit: yillar geciyor surekli “cirkinim diyosun yani”, “cirkinsin demek ki” diye mesajlar aliyorum. bir kisi de cikip “ev arkadasin cirkinmis yani” demedi. kadin cirkin olmali yoksa erkek yururdu, kesin oyle. ikincisi, dunyanin en guzel kadini oldumu iddia etmiyorum, birinin gozune guzel gelen digerine gelmez ama...hadi turk erkeginin standardi “nefes alsin yeter” ve benim turk sevgilim benle bu yuzden sevgili diyelim...emin olun standartlari sizden daha yuksek yabanci erkekler de begenilerini sundular. yani sorun bende degil sizin dunya alginizda. ve ucuncusu, ben cirkin olmadigimi bildigim icin bu sozlere yillardir gulup geciyorum, beni yaralamiyor ama ya ozguvenli biri olmasaydim? sana gore cirkin olan bir insana “cirkinsin” demek nasil bir hinc, zarar verme isteginin eseridir? sadist misiniz? bu bully olma ihtiyaci neden?

umarim hicbir kadin bakmaz sizin yuzunuze. hem disiniz hem iciniz cirkin cunku.
  • 16 yaşından beri kardeşimden ayırt etmediğim bir erkek arkadaşım var;
    nişanlısından ayrıldı, sabaha kadar aynı evde aynı kanepenin bi ucunda o bi ucunda ben sabahladık, konuştuk konuştuk...
    sonra ayrıldığı nişanlısının evlendiğini, kızın düğün günü öğrendi, gecenin 12 sinde çıktı geldi, sabaha kadar omuzumda ağladı.
    sonra ben bişeyler yaşadım, soğuk ankara sokaklarında geceyarılarına kadar hiçbişey konuşmadan dolandık, varlığı yeterdi, yetti de.
    sonra o bişeyler yaşadı... aynı evde, aynı odada, hatta aynı kanepede yine eski plaklar eşliğinde, içimizde kendi acımızı yaşarken, diğerimiz için dualar ediyorduk.

biz çok beraber kaldık kadim dostumla, bir anlığına ne onun aklına başka bişey geldi ne de allah korusun benim.

ama böyle karakterli adam/ kadın kaç tane var?
    3 gün yakın davranıldığına "ben sana aşığım " moduna giren amiplerle aynı evde kalınmaz tabi.

velhasıl, büyük risk içerir, delikanlı insanla (kadını erkeği yoktur delikanlılığın) aynı evde de kalınır, tatile de gidilir, hemsinsinden iyi dost da olunur, yeter ki her iki tarafın da gönlü gevşek olmasın.

edit: damacanaya bile hallenen diğer tek hücreliler de tipsiz olduğum için başıma bişey gelmediği şeklinde üstün zeka ürünü bir tespitte bulunmuşlar. tühh ya dünyam başıma yıkıldı, daha da gelmem sözlüğe.
  • bu durumu normal karşılayan gavattır, normal karşılamayan yobazdır. net.
  • doğa yasasıdır: bir erkekle bir dişiyi kapalı bir yerde bırakırsanız, bir süre sonra sevişirler...
  • hayır neyi zorluyoruz ki arkadasım. su olayın türkiye sartlarında gercek olma ihtimali nedir. kiziyorum gercekten soyle seyler gorunce ,modern olucam diye maymun olmanin alemi yok. kendinizi kabullenin yahu olmaaaz , istisnalar dışında bu olay bu topraklarda yemez, yemiyor. nerden mi biliyorum? kendimden biliyorum a dostlar.
    ciddi manada modern ,entelektüel bi sevgilim var. yurtdışına çıktım gecen yaz , hostelde kalıcam. iste anlatıyorum böyle böyle 3 kız var odamda iyi insanlara benziyolar ehuhe kaynaşıyoruz falan fismekan. o modern dedigim entelektuel dedigim, her ortamda ay ben sevgilime güveniyorummmm 10 kızın icinde gorsem kiskanmam ben, ayrica ne takip etcem surekli sevgilinin pesinden mi kosulur ya beni aldatirsa korkusuyla ay ne geri kafalilik ozguruz moderniz diyen kiz, o gece beni uyutmadi. üstelik uyutmadigi yetmedi git kizlara benden bahset dedi o da yetmedi elin japonuna kanadalisina meksikalisina rica ettim sevgilimin adina iyi geceler diyerek ( bi de turkce soylediler ) vidyo cektim yolladim. simdi ben bir gun karsi cinsimle kaldim diye boyle olduysa surekli beraber kalmayi dusunemiyorum. geciniz bunlari efenim geciniz.
hesabın var mı? giriş yap