şükela:  tümü | bugün
 • bir saç telinin doğada bozunma süresini biliyor musunuz siz? ben de bilmiyorum. isterdim ki; şu kadar yılda çözünür diye afili bir giriş yapayım ama olmadı.

  asil, şövalye ruhlu, romantik fakat bir o kadar da 5. kattaki balkon demirine oturup sigara içebilecek kadar tehlikeli erkeklerin, takozların anlamlandıramadığı bir ritüeli.

  normal bir insan günlük 60-100 arası saç döküyor. 96. gündönümümüz bugün ve ben saydım tam 7232 adet saç teli var elimde. bunlarla bir peruk yapmayı düşünüyorum.

  bazen oluyor onu göremeden vuslatı beklediğim günlerin azabı dayanılmaz oluyor. mis gibi hacışakir kokan o saçlarını koklayamadan geçirdiğin 4 gün düşünsene bir? tanrım bu ne büyük bir acı...

  bu güzel saçlarından sen sorumlusun pomçik, sen!
 • onu yapan bunu da yaptı;
  (bkz: sevgiliyi kanser etmek)
 • kardeş siz hangi tarikatsınız ?
 • zamanında bunu yapan bir tatlı su romantiğiyle muhattap olmuşluğum var. ama gel gör ki saç tellerini sakladığı insan ben öküzü. evin bir yerlerinde peçetenin içinde saçlarımı buldum. e tuttum çöpe attım. sonra üstüne azar işittim. bilgisayarın yanında buruşuk bir peçetenin içinde saçlarımın saklandığını nerden bilebilirdim. insanın aklına türlü türlü şey geliyor. saçlarımı saklayacak kadar romantik, çöpe attığımda bağırıp çağıracak kadar da öküzdü. saçlarından bir tel aldım haberin var mı yar yar şarkısını armağan eder köşeme çekilirim.