şükela:  tümü | bugün
  • genelde aglayan erkek kategorisine giren tiplerin iliski baslangicinda anlatilan masallarinin basinda bundan onceki sevgilinin (yada ondan bir oncekinin) cok sevildigi ama koca sehirde o haric herkese verdigi masali gelir.
  • sözlük dünyasında genelde sevgilinin eski sevgili olduğunu öğrenmekle paralel işleyen şey.
  • - nalan düşündüm de artık bu iş yürümüyor ayrlmamız ikimiz için de en iyisi olacak sanırım
    - e peki madem bekle bi hesabı çıkartayım
    - !?
    - şimdi ben toplam 37 defa vermişim sana. tanesi 100 dolardan 3700 eder aman bunların 6 tanesi geceleme şeklinde olduğu için onlara 100'er dolar daha ekstra tarife işliyor etti 4300 onun dışında iki kere sinema da yiyşme bir kere de arabada blowjob var ama yabancı diilsin diye onlardan para almıyorum
    - fiş almasak en son ne olur?
  • türk kadının çalışmasına önyargıyla bakan erkeklerin hoşuna gitmeyecektir. alnının teriyle ekmek parasını kazanıyosa saygı duyulmalıdır.. tabii sonra bi de godoşluk ehliyeti alınmalıdır ki görenler sizi anlayışla karşılasın.. "aaa godoş muş lan bu" desin..
  • genelde ferdi tayfur, orhan gencebay vs. filmlerinde vuku bulan olaydır. durumu öğrenen abimiz kızı kolundan tuttuğu gibi kendi evine götürür ve artık benim kadınım olacaksın ve o işi yapmayacaksın. sana ben bakacam moduna girer. gel gör ki arabeskin dibine vurmuş olan abimiz zaten parasızlıktan sürünmekte kendi karnını zor doyurmaktadır. evde kuru ekmeğe talim etmektedirler. abimize hasta olan eski orospu yengemiz de bu duruma bi el atmanın vaktinin geldiğini düşünerekten mahallenin bakkalıyla kasabıyla oynaşmak suretiyle eve sucuktu salamdı kaşardı gibi malzemeler alır ve bunları kullanaraktan evinin erkeğine muhteşem yemekler hazırlar. eve elinde bi kuru ekmekle dönen yiğidimiz, önce mutfaktan gelen muhteşem kokulara bi anlam veremez, lakin önündeki zengin sofrayı görünce jeton düşer ve işte o anda kuru ekmek, namus ve orospu kelimeleri ekseninde dönen meşhur repliğini patlatır, hanım kızımıza son bir kere norospu dedikten sonra kendini sokaklara atar, fonda batsın bu dünya çalmaktadır...
  • ayni salak mantigin * baska bir urunu icin (bkz: sevgilinin bakire oldugunu ogrenmek). *
  • (bkz: olumsuz ask) dizisinin ilerleyen bolumlerinde gorulecek durum...