şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sevgiliden igrenme ve ayrilmaya dahi yol acabilecek hadise.
 • genellikle erkek kısmısının pek bir itici bulduğu olaydır amma ve lakin minik spermlerini sevgililerinin içine yollamak onlara hiç itici gelmemektedir. dişilerin de osurmaya ihtiyacı vardır ve gaz çıkarmak sağlıklı yaşamda gereklidir. (bkz: feminizm)
 • anal sexin dogal sonuclarindan biri. bazen yanlislikla am fortlamasinin zennedilebilecegi durum. bu durumda utanan sevgili hemen aciklama yoluna gitmektedir utancindan. ama delikanli herseyin farkindadir. lakin ikisini ayirtedebilecek durumdadir.
 • "boktan" bir durumdur. özellikle de bol kokulu ve sesli olmuşsa... öyle ki gülseniz gülemezsiniz, kızsanız kızamazsınız, farketmemiş gibi yapmak isteseniz o da olmaz. bu durumda en iyi yapılacak şey karşılık olarak "gaark" diye geyirmektir. bu sayede denklemi eşitlemiş olursunuz. ama eğer sevgiliniz bir tepki gösterip denklemi tekrar bozarsa aynı tepkiyi siz de gösterip eşitliği tekrar sağlarsınız.
  eğer osuran taraf sizseniz ve "oha ayı ayı" gibi bir tepki alırsanız bir tane de burnuna osurun derim. öyle sevgili olmaz olsun.
 • sevgilim osurursa ayrilirim ondancilik, bir osuruga bile dayanamayan iliskinin daha zorlu kosullarda nasil ayakta kalacagi sorusunu akla getiriyor hemen. konu ile ilgili, bir filmden alinti yapmak gerekirse, bakiniz ne demis robin williams, good will hunting filminde:

  my wife used to fart when she was nervous. she had all sorts of wonderful idiosyncrasies. you know, she used to fart in her sleep. just thought i'd that with you. one night it was so loud, it woke the dog up. she woke up and asked, "was that you?" i said, "yeah." i didn't have the heart to tell her.
  diyalogun devami benim kalbimi ayri parcalar:
  yes. but, will, she's been dead two years and that't the stuff i remember. it's wonderful stuff, you know? little things like that. yeah, those are the things i miss the most. those little idiosyncrasies that only i knew about. that's what made her my wife. boy, and she had the goods on me too. she knew all my little peccadillos. people call these things "imperfections," but they're not. that's the good stuff. and then we get to choose who we let into our weird little worlds. you're not perfect, sport. and let me save you the suspense. this girl you met, she isn't perfect either. but the question is whether or not you're perfect for each other. that's the whole deal. that's what intimacy is all about. now you can know everything in the world, sport, but the only way you're finding out that one is by giving it a shot.
 • karı koca olunca yanınızda sıçacağının işaretidir.
 • sevgiliye büyük bir hışımla bakılmasını ve üstünü veremde sıç bari dedirten etik dışı hareket.
 • kazayla olması durumunda anlayışla karşılamayanın utanmasını, bilerek yapıldığında da yapanın utanmasını gerektiren bedensel hareket.