şükela:  tümü | bugün
 • öyle bir an gelir ve daha birkaç gün ya da birkaç hafta önce dünyanın en mutlu insanıymışsın gibi hisseden sen; sanki hiç mutlu olmamış, o güzel şeyler hiç yaşanmamış gibi mutsuzsundur. sevgilinin senden soğuduğunu anlarsın. bazen bunu sevgilin sana söyler. bu kolayı. bi de zoru var. söylemez.

  öyle bir an ki o, soğuduğunu bilirsin ama bir şey diyemezsin. ilgilenmeye çalışırsın, karşılığını bulamazsın. ilgisiz bırakırsın, tek bir geri dönüş alamazsın. hadi geçer, bekliyim dersin. geçmez.

  sorular sorarsın kendine, "nerde neyi yanlış yaptım?" dersin. "nasıl bu duruma geldik?", "her şey harikaydı, ne oldu şimdi?", "neden 1 hafta öncesine dönemiyorum?". sorularına hiçbir cevap bulamazsın. sorarsın, yine cevap bulamazsın.

  en kötüsüyse, "yok ya, öyle değildir. düzelir. ben yanlış anlıyorumdur."
  hayır, yanlış anlamıyorsun. sadece onsuzluğu kabul etmek istemiyorsun. sen onu hâlâ köpek gibi severken, onun senden soğuduğu gerçeğini görmek istemiyorsun. yapma. düzelir diye bekleme. yine eskisi gibi oluruz diye bekleme. sen onun senden soğuduğunu anladığın an'dan sonra bir daha asla eskisi gibi olmayacak.
 • hayatta herkesin başına gelebilecek durum. bunu hissettiğin an sevgiliden uzak durulmalıdır.
 • ayrılığın bile bir kalitesi vardır. bu herhalde aldatilmayla beraber insanın ic yuzunu ve kalitesini ortaya cikaran bir olay. bir de bu olaydan sonra ayrılınca, soğuyan tarafın pişman olup geri döneceğine sanarak geçen bir süre vardır. asıl olayın en komik kısmı budur. ahahahaha hay amina koyiyim gerçekten baya komik. kendinizi aptal yerine koymayın dünyanın en aptalca olayıdır.

  bunu biri size yaşattığı anda olay yerinden uzaklaşın çünkü hayat böyle minik sıkıntıları büyütüp durmak için çok kısa.
 • cinsiyet ayrımı gözetmeksizin bitmiş ilişki.
  hiçbir şey eskisi gibi olmaz.
  zorlama daha büyük ve derin izlere travmalara sebep olur...

  kopmuş bir ip misali... istediğin kadar güçlü düğümle ip tekrar bir araya gelir ama elin o düğüme değdikçe her şey başa sarar...

  sebep her ne olursa olsun...

  üzgünüm ama aşılacak bir sorun değil
 • seni çok sevmesi, seni aşırı özlemesi, seni mutlu etmesi ile eşdeğer bir durumdur. hakkında bu kadar uzun bir entry girmek dahi gereksizdir.
 • rızası olmadan anal seks yapmaya çalışmış olmanız bunlardan bir tanesidir.

  edit: şimdi bunu dedim diye komple sözlük benden soğuyacak.
 • daha sıcak tutan bir liman bulduğundan dolayı çok uğraşmak manasızdır. yolunuza devam ediniz.