şükela:  tümü | bugün
 • öyle bir an gelir ve daha birkaç gün ya da birkaç hafta önce dünyanın en mutlu insanıymışsın gibi hisseden sen; sanki hiç mutlu olmamış, o güzel şeyler hiç yaşanmamış gibi mutsuzsundur. sevgilinin senden soğuduğunu anlarsın. bazen bunu sevgilin sana söyler. bu kolayı. bi de zoru var. söylemez.

  öyle bir an ki o, soğuduğunu bilirsin ama bir şey diyemezsin. ilgilenmeye çalışırsın, karşılığını bulamazsın. ilgisiz bırakırsın, tek bir geri dönüş alamazsın. hadi geçer, bekliyim dersin. geçmez.

  sorular sorarsın kendine, "nerde neyi yanlış yaptım?" dersin. "nasıl bu duruma geldik?", "her şey harikaydı, ne oldu şimdi?", "neden 1 hafta öncesine dönemiyorum?". sorularına hiçbir cevap bulamazsın. sorarsın, yine cevap bulamazsın.

  en kötüsüyse, "yok ya, öyle değildir. düzelir. ben yanlış anlıyorumdur."
  hayır, yanlış anlamıyorsun. sadece onsuzluğu kabul etmek istemiyorsun. sen onu hâlâ köpek gibi severken, onun senden soğuduğu gerçeğini görmek istemiyorsun. yapma. düzelir diye bekleme. yine eskisi gibi oluruz diye bekleme. sen onun senden soğuduğunu anladığın an'dan sonra bir daha asla eskisi gibi olmayacak.
 • hayatta herkesin başına gelebilecek durum. bunu hissettiğin an sevgiliden uzak durulmalıdır.
 • cinsiyet ayrımı gözetmeksizin bitmiş ilişki.
  hiçbir şey eskisi gibi olmaz.
  zorlama daha büyük ve derin izlere travmalara sebep olur...

  kopmuş bir ip misali... istediğin kadar güçlü düğümle ip tekrar bir araya gelir ama elin o düğüme değdikçe her şey başa sarar...

  sebep her ne olursa olsun...

  üzgünüm ama aşılacak bir sorun değil
 • seni çok sevmesi, seni aşırı özlemesi, seni mutlu etmesi ile eşdeğer bir durumdur. hakkında bu kadar uzun bir entry girmek dahi gereksizdir.
 • rızası olmadan anal seks yapmaya çalışmış olmanız bunlardan bir tanesidir.

  edit: şimdi bunu dedim diye komple sözlük benden soğuyacak.
 • daha sıcak tutan bir liman bulduğundan dolayı çok uğraşmak manasızdır. yolunuza devam ediniz.