şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kabak tadı vermeden önce alınan tattır.
  • sevgilinin tadı:
    kırmızı...
    alev alev
  • bilimadamı olsam bu tadı içeren bir kapsül içine sıkıştırılmış toz parçacıkları üretirdim.ama bağımlılık yan etkisini yok edemezdim,bu da başarısız bir deney olarak kalırdı.galiba her derde deva bir ilaç olurdu ve vazgeçilemez bir tadı olurdu,ama bağımlılık yaptığı ve kullanmayınca etkisinin kaybolduğu ve hatta ek bir hastalık oluşturduğu için bilim çevreleri tarafından kabul görmezdi.yaptığı hastalık da kıyamet günü denen kımıl zararlısı olur,yaşayan insan bırakmazdı.bulaşıcı ve öldürücü bir hastalık olurdu.hitler'den bile ünlü olurdum yakılırken.
    sevgilinin tadı bu kadar vazgeçilemez bir tad ve sevgiliden ayrıldıktan sonra da insanı bu hallere sokabilecek kadar da yoksunluk sendromu oluşturuyor.beni ne hale düşürdüğüne dair yukarıdaki örnek herşeyi açıklar sanırım.
  • (bkz: tadın kaldı)
  • ilişki için önemli bir testtir bu. sevgilinizin tadını sevmiyorsanız, size bir olağanüstü güzel gelmiyorsa, çok uzatmadan ayrılın.
  • mesir macunu gibidir. 41 ayrı tadı barındırır.
  • en güzel yanı bunun "sana özel" olmasıdır.. kimse sevgilinden o tadı alamaz.. bu senin ve onun; "sizin" çok özel bileşiminizdir... kimyasaldır... bağımlılık yaratır... zararlıdır... ama herşeye rağmen üzerine gidilmelidir...
  • kokusunu duymakla başlar
  • dünyanın en güzel çikolatasından daha tatlıdır...
    zamanla insan alışır ve bağımlılık yapar...
    bütün tütünlerden ve bütün alkol çeşitlerinden daha bağlılık yapıcıdır ayrıca...
  • hiçbirşeyle karşılaştırılamayacak, diğerlerine anlatılamayacak, herkesin sadece kendisinin bildiği bir tat...