şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • güvensizliğin, kıskançlığın ötesinde çok büyük saygısızlıktır. telefonumda şifre bile yoktur, karıştırmak maksadı dışında herhangi bir durumda telefonumun ele alınmasından da rahatsızlık duymam. ama telefon alınıp mesajlar didik didik ediliyor, kişi listesi elden geçiyor, sen bilmem kaç yıl önce şunu yazmışsın o ne demek diye hesap soruluyorsa çıldırıyorum. sosyal medya şifresi istemek de bunun başka bir versiyonu.
  • 6 senelik eşim çaldığında telefonun çalıyor sadece der bakmaz. siz nasıl bir hayat yaşıyorsunuz?
  • merak ettiyse bir kere baksın ne var yani, ne çok şey saklıyormuşsunuz siz de. tutup ananızdan babanızdan gelen mesajları okuyacak hali yok ya.

he bunu tekrarlamaya kalkar, işi sizi kontrol etmeye çevirirse, o zaman kendisinin alıcılarıyla bir oynayın.
    gidip ananızdan babanızdan gelen mesajları falan inceliyorsa da zaten manyaktır o, yol yakınken dönün.

şahsen kimsenin telefonunu karıştırmadım bugüne kadar ama eğer bir gün olur da karıştırasım tutarsa ve sevgilim tutup "sön bönöm özölömö görömözsön, sön kömsön" gibi bir tepki verirse, ayrılırım.
  • bunu açık açık isteyen kişi , tamamen masum olsanız da telefonunuzda uyuz olabileceği illa ki bişey bulabilecek ve o günü ve günleri size dar edecek potansiyeldedir, kesinlikle izin vermeyin. asıl tehlikeli ve stratejik grup ise siz uyurken, banyodayken telefonu karıştıranlardır ki bunlar gerçekten bir terslik bulana kadar renk vermezler. tuş kilit şifresini sık sık değiştirerek bunu da bir şekilde savuşturabilseniz de aklına koyan bir kadın/erkek o telefonu karıştıracaktır, bu sizi rahatsız edecekse yavaştan yol verin,çünkü bu huyu değiştirmeniz mümkün değil.
  • nolur biraz profesyonel olun şu konuda.açtıyorsun telefonda izlenecek bir video vs. beraber izlemeye başlıyorsun. zaten hiç bir şekilde bunu yaptırmıyorsa bir şey dönüyordur.izlerken mesaj, arama vs. geldiği takdirde tedirgin oluyor ise ikinci aşamaya geçin. yalnız patlamamak adına "sen bana güvenmiyor musun" gibi bir soru gelebilir babamın oğluna güvenmiyorum ibiş demeyin.sessiz sakin, ruhu duymayacak tek kural bu.
  • bakarsa veya baktırmazsa iki tarafta bir şekilde kaybedecektir.

ben vakti zamanında izin veriyordum fakat ota b...ka laf ettiğini fark ettiğim an gözüm gibi saklamaya başladım. gerek yoktu. bence vermeyin.
  • arkadaşlarımın beni küçük düşürücü bişey yazmasından ve sevgilimin görmesinden korkardım hep nedense ( normalde olmayan bi olay). o yüzden bi tık gereksiz gerginlik oluşurdu hep.
  • çok da garipsenecek bir şey değil ama hiç gerçekleşmediği bir ilişki tabiki daha güzel
  • bir erkek olarak telefonuma bakilmasini istemezsem veya kendim bakmak istersem sozlukte kadin dusmani ilan edilecegim baslik.

ayni sekilde aksam arkadaslarimla cikmak istersem sorumsuz bir birey ama sevgilimin cikmasini istemezsem barbar bir ortadogulu olacagim.

yine ayni sekilde karsi cinsten arkadasim olursa duygusal masturbator ama sevgilimin karşı cins arkadasi olmasina mudahale edersem barzo olacam.
  • kişisel alana saldırıdır. istediği kadar karıştırabiliri seçenler, evrende işgal ettiğiniz alanı ve kütlenizi sorgulayın. birisini ne kadar severseniz sevin ona özel alanınıza yayılsın diye izin vermek kendinizi hiçe saymak ile eşdeğer. benim mevcudiyetimi istediğin an kendininki ile yer değiştirebilirsin demek. kaldı ki çok sevdiklerinizden bile ayrılıp hemen yeni sevgili bulabilirsiniz. bu seferde onun ellerine teslim edeceksiniz. yani elden ele.

hesabın var mı? giriş yap