• en son karıştırdığım da aldatıldığımı öğrendim. kızı muhiddin abi diye kaydetmişti. halı sahadan abi demişti. her aradığında telefonu açmamasından kıllanıp kurcalamıştım.
  • asla karıştırmam, karıştırılmasını da istemem. karıştırmayı aklından bile geçirmek o ilişkiyi bitirmeye yeter, güven yoksa uzatmaya gerek yok.
  • güvensizliğin, kıskançlığın ötesinde çok büyük saygısızlıktır. telefonumda şifre bile yoktur, karıştırmak maksadı dışında herhangi bir durumda telefonumun ele alınmasından da rahatsızlık duymam. ama telefon alınıp mesajlar didik didik ediliyor, kişi listesi elden geçiyor, sen bilmem kaç yıl önce şunu yazmışsın o ne demek diye hesap soruluyorsa çıldırıyorum. sosyal medya şifresi istemek de bunun başka bir versiyonu.
  • 6 senelik eşim çaldığında telefonun çalıyor sadece der bakmaz. siz nasıl bir hayat yaşıyorsunuz?
  • ver bakayım telefonunda ne varmış diye isterse asla izin vermem buna. ama telefonu şarjdadır misal, bi şeye bakacaktır alsın baksın gizlimiz saklımız korkumuz yok.
  • merak ettiyse bir kere baksın ne var yani, ne çok şey saklıyormuşsunuz siz de. tutup ananızdan babanızdan gelen mesajları okuyacak hali yok ya.

he bunu tekrarlamaya kalkar, işi sizi kontrol etmeye çevirirse, o zaman kendisinin alıcılarıyla bir oynayın.
    gidip ananızdan babanızdan gelen mesajları falan inceliyorsa da zaten manyaktır o, yol yakınken dönün.

şahsen kimsenin telefonunu karıştırmadım bugüne kadar ama eğer bir gün olur da karıştırasım tutarsa ve sevgilim tutup "sön bönöm özölömö görömözsön, sön kömsön" gibi bir tepki verirse, ayrılırım.
  • sevgili olmak bir zorunluluk değildir bir türlü öğrenemedik biz şu işi ya. sen ona mecbur değilsin o da sana sadece birbirinizle olmak istediğiniz için sevgilisiniz. birbirini kısıtlamalar gereksiz güvensizlikler bir sorun olduğunda oturup konuşmak yerine saçma sapan trip atmalar filan çok komik ve sadece ergenken normal...
  • bunu açık açık isteyen kişi , tamamen masum olsanız da telefonunuzda uyuz olabileceği illa ki bişey bulabilecek ve o günü ve günleri size dar edecek potansiyeldedir, kesinlikle izin vermeyin. asıl tehlikeli ve stratejik grup ise siz uyurken, banyodayken telefonu karıştıranlardır ki bunlar gerçekten bir terslik bulana kadar renk vermezler. tuş kilit şifresini sık sık değiştirerek bunu da bir şekilde savuşturabilseniz de aklına koyan bir kadın/erkek o telefonu karıştıracaktır, bu sizi rahatsız edecekse yavaştan yol verin,çünkü bu huyu değiştirmeniz mümkün değil.
  • olursa tüm gecmisim gibi telefonu da temize cekerim, sikintisiz alabilir telefonumu
  • buna karşıyım ama telefonunu devlet sırrı varmış gibi saklayan sevgilileride anlamam. sevgilinden çekinecek bir şeyin olmaması lazım. karşı tarafında senin telefonunu karıştırma ihtiyacı duymayan biri olması lazım. acil bir durum olduğunda senin telefonunu kullanabilmeli karşındaki kişi bunu bile yapamayan çiftler görüyorum. benim telefonumun şifresini tüm arkadaşlarım,ailem ve hayatımdaki kişi bilir ama bir şeye bakması gerektiğinde gelip bana sorar, izin alır kesinlikle bu saygınlığı kaybetmeyin.
hesabın var mı? giriş yap