• yakina duserse alirim, merdivenden filan yuvarlanirsa saban gibi pesinden kosmam.
  • sevgilimin yanında yerde 5 kuruş görsem alırım.

normal bir zamanda yerde 5 kuruş görsem yine alırım.

para üstünde 5 kuruş verileceği zaman onu da alırım.

binaenaleyh, 5 kuruşu her zaman, her yerde alırım ve cebime koyarım.
  • burnu düşse almayacak olanlar var. hepiniz mi uzaydan geldiniz. o elli kuruş için it gibi çalışırken de o kadar cool musunuz çok merak ediyorum.
  • la cebimden düşse tabi alırım, para sokağa atılır mı? ha benden değilse isterse 100 dolar olsa gene almam.

gelen mesajlar üzerine edit : emek harcayıp da kazandığım her kuruşun hesabını yaparım, harcarım, ama yere atmam, düşse de yerde bırakmam. yolda bulunan para ise benim değildir, asla sahiplenmem.
  • yanında 50 kuruşu yerden alacağım için utandığım kızla sevgili olmam. 50 kuruşu yerden alınca bana cins cins bakacak kızla sevgili olmam.

edit: kızın biri “merhaba ben bayanım senin gibi pintilerle kimse takılmaz o parayı da...” şeklinde bi mesaj atmış. burda mal varlığımdan bahsedecek değilim tabiki ama mevzu 50 kuruş mevzusu değil mevzu senin gibi salak kızlarla asla konuşmayacağım mevzusu. 50 kuruş kâr edicem diye almıyorum onu yerden zaten paraya saygıdan alıyorum, millet “50 kuruşu almıyor havan kime” demesin diye alıyorum.
  • yerdeki süreye faiz bile işletirim.
  • alırım ve "hadi yazı tura oynayalım yazı çıkarsa ben seni öpeyim, tura çıkarsa sen beni öp" derim. her durumda kârlı çıkarım.
  • o kadar fakiriz ki ben almasam sevgilim alır.
  • affetmem hatta benden önce almaya çalışıp, gerekirse benimle tekme tokat dövüşecek bir kadın arıyorum. para kolay kazanılmıyor bu devirde.
  • 50 kuruş değil 5 kuruş düşse bile alırım. ki aldım da.

aslında güzel bir sevgili sınama yöntemidir de. sizin yaptığınız bu davranışa nasıl karşılık verecek diye gözlemleyerek karşınızdakinin nasıl biri olduğunu anlayabilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap