• 9 radar cezası ile gelemez.
    minimum 15 puandan, 135 puan eder ki 100 de ehliyet gidiyor. o gelen baska biridir.

kimi yiyonuz ulan?
  • yapınca kıymetimiz bilinmiyor o yüzden yapmıyoruz (tecrübe ile sabit)
  • sevgilisine bodrum'dayim diye yalan soylemis, aslinda sehri hic terk etmemis erkek eylemi olabilir. aslinda onca zamandir baska bir semtte bir otelde, rus hatunlarla inzivaya cekilmis, sevgilisinin agladigini duyunca da vicdan azabi yapmis, tek ayak ustunde bin tane yalan atabilen erkektir. bu devirde babaya bile guvenmemek gerekir*.
  • aldatılacaktır.
  • şansı varsa hayatı boyunca arkadaşlarına anlatacağı güzel bir mallığı olur. aklı varsa diğer sevgililerine anlatmaz.
  • gece saat 10'da 1 tane ağrı kesici götürmek için taksiyle 150 km yol giderek kerizliğine bir zamanlar yaklaştığım erkektir. ağrıdan ölecek bir durumu da yoktu da biz kerizdik işte o zamanlar.

kadınlar elde ettiğine kendilerini inandırınca çabuk sıkılıyorlar o yüzden böyle kerizlikler yapmayın. sonra arkadaş ortamında ben böyle maldım diye anlatırsınız sadece başka işe yaramaz.
  • bazı arkadaşlar yumuşatmışlar kalpler kırılmasın diye ama düpedüz maldır.
  • akaryakıt, trafik cezaları ve diğer masraflar dahil en az 2000tl'e mal olmuştur. arabanın 1000km git, 1000km dön amortisman bedelini de 200tl'den hesaplarsak 2200tl eder.

şapşik diyen bir kadına değer mi? hayır. peki; dikkat çekmeye çalışan bir sözlük yazarı için, şu entry boyunca bastığım klavyemin amortisman giderine ve ayırdığım zamanıma değer mi?

(bkz: hesaplayan adamlar)
  • zamanında ağlasın ağlamasın düzenli olarak yaptığım eylemdir.
    şimdi evliyiz, mutluyuz.
    yılları devirdik.
  • duygularına yenik düşen aptal erkektir. eskiden olsa bu yapılanı savunabilirdim. ama bir an durup düşünseniz, o anın toz pembeliğinden sıyrılıp gerçekçi olarak düşünseniz yaptığınız şeyin ne kadar salakça olduğunu anlarsınız. yazılanların çoğu da kerizliğini kabul etmiş zaten. alkol masalarına meze olmaktan başka bir halta yaramaz şu duygusal pepeliğiniz.
hesabın var mı? giriş yap