şükela:  tümü | bugün
  • acı ama gerçektir. bu kızlar genel olarak hello kitty'lerle büyümüştür demet akalın serdar ortaç dinlerler, acı çektirmeyi marifet sanrıları çoktur. "ya ndn bna hla msj atysn mstfa .s.s" diyebilirler. aldanmayın beyler canınızı acıtmayın. bide askere giderken kesinlikle arkanızda birisini bırakmayın
  • terkedilen çocuk için zor olsada yesin içsin yatsın kalksın dua etsindir.
  • kutsal günler ve dönemlerin netleştirilmesi gerekliliği giderek kendini daha çok hissettiriyor ,

örneğin aldatma işi için;
    mübarek günler,üç aylar, hafta sonu ,yaz tatili,sevgili uzakta (askerde,çok uzakta,şehir dışında,işte) ...
    dönemlerine puanlar verilip kınama ,küfür,dayak,öldürme, ayrılma gibi yaptırımlar derecelendirilmeli

böylece cinsiyet ve mazeret ayrımı yapmadan ortak bir değer yargısı oluşturularak hak geçmesi önlenebilir.

en sevdiğim ekşisözlerden biriyle söyleyecek olursak:
    başka sevgili bulmamıştır,bulsa duramazsın sen.
  • orospuya kilif bulmaya calismayin ama kendisi orospudur.
  • (bkz: skyler white) ukte böyle mi oluyor lan ? *
  • eros'a "neden artık kalplere ok atmıyorsun" diye sormuşlar. o da "artık herkesin kıçı ayrı, başı ayrı oynuyor isabet ettiremiyorum" demiş.

günümüzde "sevgi" o kadar faklı anlamlara büründü ki, kimsenin doğru yanıtı verebileceğinden emin değilim. kimi sadece yattığına sevgilim diyor, kimisi ise platonik takıldığına. çıkmanın adı sevgililik oldu.

gerçekten seven bir insan, askere gitti diye sevgilisinin yerine başkasını koyamaz. o sevgililik değildir. ya askere gideni hiç sevmemiştir, ya da yeni geleni.

böyle giderse orospular da kendilerine "sevgi koçu" diye kartvizit bastırırlarsa şaşırmayın derim.
  • askere giden kişinin köprüden önce son çıkışı almasını hatırlatan olaydır.
  • bir askin olum kalim savasini kaybeden, tunelin sonunu gormeden karsi yonden gelen araca atlayip geldigi yonden cikan kiz.

bana gore kaybeden taraftir, lakin erkeklerde normal sartlarda askere gitme yasinin dusuk oldugunu buna dayanarak kizin yasinin daha da kucuk oldugunu ilgili genellemeye dahil edersek; o yasina kadar ailesi tarafindan gak deyince su, guk deyince yemek verilmis kendine kesinti olmadan yeni bir gak gukcu bulan kiz.

bence kiza kizmayin, sisteme kizin. askerlik nedir yahu ? neden yapilir ?
  • vardır böyle orospular. çok net oldu ama var biliyorum.