• maldır. kapanacaksın masem dinin için kapan. hediye kutusumusun sen ya..
  • sevgilisinden ayrılır ayrılmaz açılacak olan kız
  • sevdiğini memnun etmek için fedakarlık yapan insanlardan bir tür.
  • şahsiyetsizdir. net.
    inanç şahsidir.
    biri istedi diye bunu yapıyorsanız, siz de ondan bir şeyler bekliyorsunuz demektir. bunun adı da ticarettir.
    kimse bana burada fedakarlıktan, inançtan ya da sevgiden bahsetmesin.
  • pes'te rövanş maçına avantajlı bi skorla çıkan kızdır. bu yüzden sevgilisinin verdiği taktiğe uyması gerekir. iddia var ortada. turnuvalarda dikkatli olacaksın. defansı açmayacaksın. takmayacaksın tak açacaksın.
  • sevgilisi istediği için başka şeyler de yapmaya gebe kızdır. paradoksal bir gidiştir, iyi bir şey yapıyorum sanır ama düşünün ki başka bir şey isteseydi onu da yapabilirdi. hatta bu sevgili demez mi ki, benim dediğimi yapıyorsa, bir başkasınınkini de yapabilir? kuşkular kuşkular...
  • bir ay sonra terk edilecek kız/erkek. kız istediği için orasını burasını yaptıran erkekler de var bu ülkede ve genellikle sonuç aynıdır. sınırsız terk.

yapmayın kardeşim özgür olun az ayaklarınızın üzerinde durun. ben buyum mk deyin ya. bokunu çıkarmadan.sonra mahkemede rızası vardı kararı çıkmasın.
  • sevgilisi istese de kendini boğaz köprüsünden atsa... çok merak ediyorum atar mı?

yazık yaa bir de bu kızlar çocuk mu yetiştirecek şimdi? gelecek nesile bu anne adayları mı yön verecek şimdi?

tehlikenin farkında mısınız?
  • benliği olmayan kızdır. ''çok sevdiğim için yaptım'' der ama neden karşısındaki adamın onu çok sevdiği için açık olmasına göz yummadığını soran olursa verecek bir cevap bulamaz. hayatı boyunca pısırık bir insan olarak sevdiklerinin emirlerini yerine getirecek kişidir aynı zamanda. hiçbir zaman kendi kararlarını uygulayabileceği bir ortam bulamayacaktır kendine.
hesabın var mı? giriş yap