şükela:  tümü | bugün soru sor
  • "aslında içimde hep kapanmak vardi, ahmet buna vesile oldu, çok şükür" diyen kızdır. en son sarıyer'de kahvaltı yaptılar. kız makyajı bozulduğu için ruj sürmeye tuvalete gitti. çünkü kırmızı rujunu ahmet'in dudaklarında görmek hoşuna gidiyordu.
    sonra eski refah partililerden olan ahmet'in babası tayyipçi olan kızın ailesini tasvip etmedi. "sana bildiğimiz aileden münasip birini buluruz" dedi.
    kız 2 hafta sonra başını açtı.
    bir ruh hastası ilişki de böylece sona erdi.
  • sevgilisinden ayrılır ayrılmaz açılacak olan kız
  • sevdiğini memnun etmek için fedakarlık yapan insanlardan bir tür.
  • şahsiyetsizdir. net.
    inanç şahsidir.
    biri istedi diye bunu yapıyorsanız, siz de ondan bir şeyler bekliyorsunuz demektir. bunun adı da ticarettir.
    kimse bana burada fedakarlıktan, inançtan ya da sevgiden bahsetmesin.
  • pes'te rövanş maçına avantajlı bi skorla çıkan kızdır. bu yüzden sevgilisinin verdiği taktiğe uyması gerekir. iddia var ortada. turnuvalarda dikkatli olacaksın. defansı açmayacaksın. takmayacaksın tak açacaksın.
  • kliniğimde asistanlarımdan biridir bu kız. sevgilisi istediği için kapanmıştır. şimdiyse pantolon mu etek mi kavgası etmektedir sevgilisiyle. kız pantolon giymek istiyor sevgilisi etek giysin diyor.

yani kapanınca da bitmiyor olaylar. kadınla kafayı bozmuş insanlar, kadın yok olana kadar kurcalayacaklar olayı. en iyisi kimsenin demesiyle değil kendi istediğin için bir şeyleri yapmak. kapanacaksan da onun bunun lafıyla değil kendi rızanla olsun. böylesi en doğru olanı.
  • olay sadece sudur:

-onu seviyorum. bu dunyada en fazla onemsedigim adam o. o beni begensin diye ugrasıyorum hep, geri kalan adamların canı cehenneme. sadece o beni begensin, baskası da begenmesin.

simdi bu kafada bir kızsanız ve sevgiliniz dekolte-mini sevmiyorsa kapanırsınız.
    hepsi bu.
  • sevgilisi istediği için başka şeyler de yapmaya gebe kızdır. paradoksal bir gidiştir, iyi bir şey yapıyorum sanır ama düşünün ki başka bir şey isteseydi onu da yapabilirdi. hatta bu sevgili demez mi ki, benim dediğimi yapıyorsa, bir başkasınınkini de yapabilir? kuşkular kuşkular...
  • sevgilisi istese de kendini boğaz köprüsünden atsa... çok merak ediyorum atar mı?

yazık yaa bir de bu kızlar çocuk mu yetiştirecek şimdi? gelecek nesile bu anne adayları mı yön verecek şimdi?

tehlikenin farkında mısınız?
  • benliği olmayan kızdır. ''çok sevdiğim için yaptım'' der ama neden karşısındaki adamın onu çok sevdiği için açık olmasına göz yummadığını soran olursa verecek bir cevap bulamaz. hayatı boyunca pısırık bir insan olarak sevdiklerinin emirlerini yerine getirecek kişidir aynı zamanda. hiçbir zaman kendi kararlarını uygulayabileceği bir ortam bulamayacaktır kendine.