şükela:  tümü | bugün
  • liseye gidiyorum yaş 15-16 falan bir sevgilim var. dedi ki bana beni ne kadar sevdiğini kanıtla kapan. tamam dedim aşığım sana deliler gibi*
    sonra eve geldim akşam oldu. babama seninle birşey konuşmak istiyorum dedim.
    konuşalım dedi;
    baba ben kapanmak istiyorum.
    o bakışı asla unutmam gözlerinden alev saçarak bana kürkçü sana bugüne kadar hiç vurmadım. şimdi sana burdan bir vururum birde duvar vurur.
    gel 18 yaşına kapanıyomusun. açılıyomusun ne bok yersen ye. böyle seyler çocuk oyuncağı değil. benim sinirlerimi bozma.
    kaybol gözümün önünden demişti*
    sonra tabi benim için kapanmadın diye sevgilim tarafından terkedildim. *
    hala hatırlayıp güleriz.
    cağnım babam ne ileri görüşlü bir adamsın sen*
  • (bkz: cabrio)
  • eski işyerimde bir kız vardı, odtü mezunu. kız tam ifrat ve tefrit örneği, işyeri kısmen devlet kurumu gibi, özel ama yöneticilerini filan devlet atıyor, ortaklık gibi. haliyle genel yapının muhafazakar olduğu bir ortam olarak düşünebiliriz. hayatımın açık ara en boktan dönemiydi ne biçim bi yerde çalışmışım ya, bi de övünüyordum sınavla girdim diye. bizim gibileri amele işleri yaptırmak için işe alıyorlar, gerçi hakkını yemeyeyim o dönemki kurum başkanı hakkaniyetli adamdı, şimdikiler gibi değildi akp’li olmasına rağmen. babacan’ın kankitosu zaten o da şimdi akp’li değildir. konuya gelemesem de o dönem alınan uzman yardımcılarının yarısı torpilsiz, sınav sonucuna göre alınmış kişilerdi, yarısı da torpilli. şimdi sınava gerek duymadan alıyorlar, sınavla ayrıca torpillileri alıyorlar.

neyse işe ilk girdiğimizde giyimi aşırı dikkat çeken bir kız vardı, sırtı bele kadar açık, kısa ve dapdar elbiseler, saks mavisi topuklu ayakkabılar derken tam bir çatlak şanzel modası estiriyordu. ablacım bari şık giyin ya, dekolte giyerken sınırı kaçırınca pavyon kızı olursun sonra. bu kızın yöneticisi filan da sürekli erkek arkadaşlarının cinsel organ boyutlarını anlatan değişik bir kadın ama akp’li :)))) “taa tekirdağ’a gittim sevişmeye” diye bağırarak tüm cinsel münasebetini anlatırdı, sorsan biz marjinaliz ya neyse. marjinalliğim de evlenmeden önce eşimle aynı evde oturmuş olmam.

gel zaman git zaman kız kendine muhafazakar bir sevgili yaptı ve kapandı. sonra çocukla evlendi, hamileyken merdivenden düştüğünü ve çocuğunu kaybettiğini söyledi halbuki dayak yediği için böyle olmuş. sonra işyerindeki insanlar onun açık halini bildiği için eşi istifa etmesini istedi ve kız da istifa edip idari hakimliğe hazırlandı ve sürpriz olmayan şekilde kazandı, şimdi hakim.

isim vermem eksik kaldı bir ama neyse o da çok şey olmasın, kız şu an ortak arkadaşlarımıza “hayatım kurtuldu valla” diyor ben de kocasından dayak yiyerek çocuğunu kaybettiği için üzülüyorum hakime hanıma. değil hakim, ülkenin başkanı olacağını bilsem başkası istedi diye kapanmam, açık ara varoşluk ve eziklik ya.
  • para, şan, şöhret, makam, mevki gibi ihtiraslar değil de sevgi için kapanmış bu kızımız, gerçekten istiyorduysa sürdürür, istemiyorsa da tekrar açılır onun bileceği iş. ama yine ekşici dostlarım tabii yerden yere vuruyor.

sırf sevgilisi istediği için onunla yatsa el üstünde tutardınız... ah sizi ekşiciler
  • ı want to break free.:)
    sonra bı ses ne ıstedın de vermedık dıyor, kırıp dızımı oturuyorum:)
  • asla bu tarz istekleri mantıklı bulmadım ve desteklemedim ancak erkek arkadaşının otorite ve ikna yeteneğini kıskandığım kadındır.
  • ilk fırsatta yeniden açılacak kızdır. bu tür şeyler, içten gelmedikçe kalıcı olamaz.
  • allah için değil, sevgili için ibadet etmektedir.umarım dogru yone evrilir..
  • neyi neden yaptığını bilmeyen insandır.
  • kendi bedeni kendi kararıdır,bora'lar berke'ler istediği için açılan kızdan farkı yoktur.