• para, şan, şöhret, makam, mevki gibi ihtiraslar değil de sevgi için kapanmış bu kızımız, gerçekten istiyorduysa sürdürür, istemiyorsa da tekrar açılır onun bileceği iş. ama yine ekşici dostlarım tabii yerden yere vuruyor.

sırf sevgilisi istediği için onunla yatsa el üstünde tutardınız... ah sizi ekşiciler
  • karaktersiz,kisiliksiz insan
  • bir ara böyle sürekli on/off şeklinde yaşayan bir kadın tanımıştım. beraber olduğu adama göre mutasyon geçiriyordu. kişiliksizlik örneği tabi. ailesinin zoruyla bunu yapanı anlamak daha kolay. ama bir erkek için biçimini değiştirmek tamamen yalakalıktan ibaret.
  • ayvayı yemiştir.
    çocuğun örümcek kafa olduğunun ispatıdır ve kız da bu örümcek kafaya ilk tavizi ( belki de değil , biz öyle farzedelim ) vermiştir. bunun kötü yanı bu arkadaş artık oturup kalkması da dahil yediklerine kadar karışmaya başlayacak daha da ileri gidip belki kızı kız arkadaşlarından bile koparacaktır.
    yani kızın hayatı bu taviz ile artık kendi hayatı değil örümcek kafanın isteklerinin yansımasıdır.
  • asla bu tarz istekleri mantıklı bulmadım ve desteklemedim ancak erkek arkadaşının otorite ve ikna yeteneğini kıskandığım kadındır.
  • allah için değil, sevgili için ibadet etmektedir.umarım dogru yone evrilir..
  • neyi neden yaptığını bilmeyen insandır.
  • kesinlikle cahildir.belli bir zaman sonra tekrar başörtüsünü çıkarması muhtemeldir.islamiyete en büyük zararı veren gruplardan biridir.
    allah basiret versin!!!
  • sevgilisinden ayrılınca açılan kızdır. şahit oldum böyle bir şeye.
  • muhtemelen bir sürü örümcek kafalıyı karşısına almış ve onlara karşı da dimdik durmuştur.
hesabın var mı? giriş yap