şükela:  tümü | bugün
 • parayla çalışan kadınları temize çıkaran kadın tipi.
 • (bkz: kevaşe)
 • sevgili tarafından erkeğin gözüne sokulmaması gereken kadınlardır... eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek olsa olsa söz konusu ilişkiye zarar verecektir... nitekim erkek dediğin de etten kemikten yapılmış bir varlıktır, cazibeli bir kadına hayır demekte zorlanabilir...
 • en asil duygunun kadinidir. sevgilimiz var diye olmedik ya rahat birakinsana kadini!
 • gerekli kadınlardır. zira erkeginizin kalitesini gormenize ortam hazırlarlar. onurlu bir erkek her ne olursa olsun bayagılasmaz en nihayetinde, ilişkiniz guclenir. veya essegin aklı mıymıs neymiş ona karpuz dusurunce esseginizin essollessek oldugunu gorursunuz, erkenden kurtulursunuz adamdan.
 • hemcinslerine "sadık erkek, dişilerin sevgilisi var diye uğraşıp kaale almadığı erkektir, esasen yoktur ole bi erkek türü" önermesini kanıtlamak isteyen bir hatun olabilir pekala.. ya da belki "yazım de gör/bak nasıl sağlam çocuk bu" gibisinden bir düşüncesi vardır hatunun ve elemanın sevgilisine bunu kanıtlayacaktır.. kimbilir! hatunlar bole ali cengiz oyunları yapar bazen...

  (bkz: danışıklı dövüş)

  (bkz: ben bazen bunu gördüm)
 • (bkz: cit cit ptuuh)
 • malum insanda beğenilme switchi doğuştan on geliyor. herkes beğensin böyle egolarımız okşansın, sertleşsin istiyoruz.

  işte bu güzel kadın tam o noktada devreye giriyor. er kişi hatunla birlikteyken bir anda bu kadın çıkıyor ortaya. ortam hemen şu şekli alıyor. erkek içten içe yanındaki kadının kendisini kıskanmasından, iki kadın arasında rekabet unsuru olmaktan haz alıyor. orgazmdan zevkli anlara bir örnektir bu. erkeğin yanındaki esas kızımız ise ortama giren bu davetsiz misafirden inanılmaz derecede rahatsız olur. ama burada kesin bir şey var ki kadın kısmı erkek kısmından çok daha karmaşık olduğundan en az iki ayrı davranış tipi sergileyen hanımlar mevcut.

  birinci grup "ne bakıyorsun erkeğime" modunda tırnaklarını çıkararak saldırıya hazırlanır. ki bu saldırı genelde ilginç biçimde erkeğe yönelik olur. "bu hatun sana niye bakıyor, ne bakıyorsun hatuna" gibi.

  ikinci gruptaki hanımlarımız ise "sen ancak öyle bakarsın" modunda olurlar. yani nedir? "kızım sen bu savaşın mağlubusun. o benim, sen geç kaldın, ancak uzaktan seyredebilirsin işte" haleti ruhiyesi içerisinde olurlar ve yanlarındaki erkeğin bir başka kadın tarafından arzulanıyor olması onları beyzadeye daha fazla bağlar. özet olarak "herkes peşinde ama, o bana ait" mantığıdır. bir de tabii hanım kızlarımız arasında pek yaygın olan gizli beğenilme savaşlarının o anki muzafferi olduğunu bilir. bir kadına haz veren en büyük şey sanırım bir başka kadını yenmiş olmak. yani erkek kısmının kendi arasında çok da sallamadığı bir rekabet içerisindeler hayret.

  not: bu gözlem sosyoloji laboratuvarlarında gerçekleştirilen bir deneyin sonucudur. çiftlerin bir arada olduğu varsayılmıştır. evde denemeyin üzülürsünüz. yanındaki çeker gider anlayamazsın. sonsuz uçurumlardaki çiçeklere dokunamazsın. karanlık gecelere ortak edemem seni kıyamam sana
 • evlenilecek ve eglenilecek erkek arasindaki farki iyi analiz etmis olan entrikaci, ya cok cirkin ya da cok guzel olabilecek olan hatundur.
 • (ara: bırakınız)