• düşünüldüğünden daha fazladır. geneli arkadaşça görüşmeye devam ederken ortamı koklar ve sizden gelecek bir adımda ilişkiyi gizli olarak sürdürmeyi teklif ederler. hiçbir zaman olumlu bir karşılık alamazlar ama ısrar ederler. ayrıl ve bir ilişkiye başlayalım diyenler bile bu tipten iyidir. en azından riske girerler.
  • sevgilisi olan kadın da bile isteye karşılık veriyor ve bu durumdan hoşnutsa ortada bir sorun yok demektir. eğer erkek karşılıksız yazıyor ise bu tacizdir.

bu bahsettiğim seçenekler dışında başka bir seçenek yoktur. hayatta her şey suyun akması gibidir. o su akacak yer bulursa akar gider. engellemeye çalışmak sadece vakit kaybıdır.

tabi ilkel kafalar hemen ya benim sevgilime de yazarlarsa falan diye düşünüp öfkeleniyorlar ama eğer ilişkiniz sevgilinizin başkasına pas vereceği bir duruma gelmişse bir dönüp kendinize bakmanız gerekir. ha yok sevgiliniz her şey yolundayken böyle davranıyorsa bence sevgili seçimlerinde hatalısınız.
  • ilk defa üniversitede karşılaştığım olay. bana karşı hislerini fark ettikten sonra soğuk davranmaya ve sürekli erkek arkadaşım olduğunu belirtmeme rağmen yemeğe çıkma teklifi etti bir gün. ben de kibarca reddettim. nedenimi söylerken de sevgilimin olduğunu bilmediğimi söyledi. meğersem çocuk(aslında 28 yaşında koca adam) tüm fakülteye yazıyormuş.
  • sorun kadındadır.

erkek yaratılışı gereği bunu yapabilir. sonuçta esas amacı seks.

akıllı, zeki, bağlı, etik bir kadın doğası gereği "sktir git" der. çünkü kadın hipergami gereği genel olarak bağları güçlü bir varlık. bunu yapmıyorsa ilgiyi seven, kendine güveni olmayan, tipi biraz düzgün ve ona ilgi göstermiş herhangi bir erkeğe kendini tesim edebilecek, aciz ve karaktersiz bir kadın demektir.

bunu dedik: "kadınlar baştan çıkartılmaz, baştan çıkartılmaya izin verir."

tabii burada dandik erkekleri de pas geçmemek lazım. kadının karşısında paspas olmuş. her hatasını kabul etmiş, ona açık ve net şekilde "defol git" dememiş bir erkek de bunu hakeder. çünkü çaresizdir, amacı aynı diğer erkek gibi sadece sekstir. kendi hayat amacı olamayan bir oğlandır. bulabildiği tek seks kaynağını kaybetmemek için elinden geleni yapabilecek ezik, karaktersiz, 5 para etmez bir betadır.

ortada da bir ilişki yoktur. burada tek temennim, o gereksiz kadının sevgilisinin 3 vakitte bu kadından kurtulması olur. o kadın 50 defa kıvırtır, gerçek bir erkekseniz bahane dinlemez, olaylara bakar ve kadına bir daha cevap bile vermemek üzere yok olursunuz. o insan artık sizin için yoktur.
    (bkz: sevgiliden ayrılma sebepleri/@karanlikruya)
  • edep ve haya nedir? kimlerde bulunur?
    ve ayrica hakettigini görmeden ölmezmiş insan. hakettigini görmeden ölmesin insanidir.
  • kağıt üzerinde erkek olsa bile adam değildir. bir adam kendisine yapılmasını istemediği bir şeyi başkasına yapmaz. birinci beyniyle düşünür, ikincisi ile değil
  • yaptığı şeyin bir gün kendi başına da gelebileceğinden haberi olmayan çifte kavrulmuş ahlaksızdır.
  • efendilik arayan beyaz showu arasın burda sikiş var sikiş!

he bu arada benim bu.

siz de unutmayın, dua edin akşam yatarken -ki başınıza böyle bi olay gelmesin. sonra sinirden kendinizi sikersiniz. olaylar bitip durulduktan sonra da kendi kendinize "ta amk senin hayat gibi" dersiniz.

vakti zamanında birlikte olduğum 4 kadının birisi evli, ikisi sevgili kafası ve sonuncusu da yarı evli gibi bi şey. benim açımdan pek sorun yok; çünkü bu basit bi ifade ile bastırılmış bir duygunun sonuçları. birisi tamamen seks delisi, bi diğeri sadece farklılık arıyo, bi tanesi mutsuz falan filan. hepsinin de sevgilisi olduğunu bilmezken yürümüşüm, ikinci üçüncü muhabbetlerde ortaya çıktığında da şaşırmıştım sadece. yani çok da atıp tutmayın, gün gelir aklınıza gelen başınıza gelir. eliniz kolunuz bağlı burnunuz sümüklü kızın instagramına bakar bakar durursunuz.

şöyle de bir şey var; kadınları kendi içlerinde "hepsi aynı mantıktadır" diye değerlendirmiyosanız, bu dediklerimi anlamış olma ihtimaliniz var. bakın ihtimal olarak diyorum.

tanım: sonuç olarak bir kadına yazmaktır.

bi de mesaj filan atacaksanız küfürlü müfürlü öncelikle bi sakin olup derin nefes filan alıp verin. yolda göz teması bile kurmaktan çekineceğiniz insanlara uzaklardan muzaklardan ötmeyin.

peşin edit: bu entry geçmişe dair bir sitemdir. tecrübe, geleceğe dair en iyi yatırımdır.
  • kimse demiyor ki, "genellikle geçmişte buna maruz kalmış ve hatta aldatılmış kişiler böyle şeylere meyleder ". ama demek lazım. kuyruk acısı veya dünyanın adalet sistemine yeni bir perspektif şeklinde izah edilebilir. ateş düştüğü yeri yaktıktan sonra hemen herkes etrafına yaylım ateşi açmaya başlıyor. ciğerini böyle soğutuyor. enayi olmadığını bununla ispatlamaya çalışıyor.

isteyen, istediğini yapıyor bu dönemde. hiçbir kural, kaide, edep, düstur, fazilet buna tümden engel olamamakta - hatta kimi zaman daha da kışkırtıp teşvik etmekte. her iki cinsiyet için de geçerli bu. korkmanın anlamı kalmadı. başıma gelmez umarım diye dua etmek belki de tek çare. çünkü nizam, tümden bu ahlâk kargaşasını körükleyecek türde şekillendi.
hesabın var mı? giriş yap