şükela:  tümü | bugün
 • efendilik arayan beyaz showu arasın burda sikiş var sikiş!

  he bu arada benim bu.

  siz de unutmayın, dua edin akşam yatarken -ki başınıza böyle bi olay gelmesin. sonra sinirden kendinizi sikersiniz. olaylar bitip durulduktan sonra da kendi kendinize "ta amk senin hayat gibi" dersiniz.

  vakti zamanında birlikte olduğum 4 kadının birisi evli, ikisi sevgili kafası ve sonuncusu da yarı evli gibi bi şey. benim açımdan pek sorun yok; çünkü bu basit bi ifade ile bastırılmış bir duygunun sonuçları. birisi tamamen seks delisi, bi diğeri sadece farklılık arıyo, bi tanesi mutsuz falan filan. hepsinin de sevgilisi olduğunu bilmezken yürümüşüm, ikinci üçüncü muhabbetlerde ortaya çıktığında da şaşırmıştım sadece. yani çok da atıp tutmayın, gün gelir aklınıza gelen başınıza gelir. eliniz kolunuz bağlı burnunuz sümüklü kızın instagramına bakar bakar durursunuz.

  şöyle de bir şey var; kadınları kendi içlerinde "hepsi aynı mantıktadır" diye değerlendirmiyosanız, bu dediklerimi anlamış olma ihtimaliniz var. bakın ihtimal olarak diyorum.

  tanım: sonuç olarak bir kadına yazmaktır.

  bi de mesaj filan atacaksanız küfürlü müfürlü öncelikle bi sakin olup derin nefes filan alıp verin. yolda göz teması bile kurmaktan çekineceğiniz insanlara uzaklardan muzaklardan ötmeyin.

  peşin edit: bu entry geçmişe dair bir sitemdir. tecrübe, geleceğe dair en iyi yatırımdır.
 • kimse demiyor ki, "genellikle geçmişte buna maruz kalmış ve hatta aldatılmış kişiler böyle şeylere meyleder ". ama demek lazım. kuyruk acısı veya dünyanın adalet sistemine yeni bir perspektif şeklinde izah edilebilir. ateş düştüğü yeri yaktıktan sonra hemen herkes etrafına yaylım ateşi açmaya başlıyor. ciğerini böyle soğutuyor. enayi olmadığını bununla ispatlamaya çalışıyor.

  isteyen, istediğini yapıyor bu dönemde. hiçbir kural, kaide, edep, düstur, fazilet buna tümden engel olamamakta - hatta kimi zaman daha da kışkırtıp teşvik etmekte. her iki cinsiyet için de geçerli bu. korkmanın anlamı kalmadı. başıma gelmez umarım diye dua etmek belki de tek çare. çünkü nizam, tümden bu ahlâk kargaşasını körükleyecek türde şekillendi.
 • empati yoksunu kişinin yapıcağı şey düpedüz şerefsizlik
 • long açma eğilimi olan bir yatırımcıdır. kazanmayacağı işe girişmez.

  bir ihtimal alfadır. ya da var olan sevgiliye göre daha kaliteli, daha uzun, daha varsıl bir beta da olabilir.

  not: cishet, beyaz, dar-orta gelirli, motorlu araçsız, kassız, kalitesiz, sexless, hobbit e*keğim.
 • meyil varsa net yazarım. sikimde değil, herkesin sadakati kendine. başkasının ilişkisini ben koruyacak değilim. herkes kendi ilişkisini koruyacak.

  meyil yoksa yazan adam da zaten bir rahatsızlık vermez çünkü cevap alamaz ve yazamayacak pozisyona itilir.

  tamamen sevgilinizin karakteriyle alakalı.
 • ya üzüldüğün şeye bak, karısı olan adama (!) yazan karı (büyük harflerle) gördü bu gözler. sevgili ne ki.
 • bir tür tatminsizliğin doğurduğu bir istek.her kızla yatmışın,her fanteziyi deniyorsun ve bunlar git gide azalıyor.yeni bir şey yapmak istiyorsun,tatmin etmiyor seni yaptıkların.potansiyelinin ve ahlakın sınırlarını zorlamak istiyorsun.

  +hiç sevgilisi/karısı olan bir kızla yatmamıştım.evet;ilgi çekici,bunu istiyorum.ahlaksızlık olabilir ama ne yapalım tatmin olamıyorum.bakalım nasıl bir ilişki olacak bu,çok merak ediyorum.yazayım bakalım,nasıl ilerleyeceğiz.bir adamın elinden kadını almak,bir ilişkiyi mahvetmek güzel bir duygu olmalı
 • sosyal medyalar bu tiplerin eli ayağı. ınstagram, facebook ve diğer ne varsa kapatmak lazım bence. reelde denese muhtemelen ağzı yüzü kırılacak olan tip, bu platformlarda cesur yürek..
 • çoğu zaman karşılık aldığı için yazan erkektir.

  kadınlara altın tepside dünyayı verseniz yine de ona ilgi gösteren herhangi bir varlıkla flörtleşecektir. hele şeytan tüylüyseniz sizinle daha da ileri gidecektir.

  hiç bana “sen ne biçim kadınlarla karşılaşıyorsun” demeyin. dürüst, namuslu ve ahlaklı bir kadının nefes aldığına bile inanmıyorum. saf çıkarcı aptal sürüsü. artık kadınlara “orospu” bile demiyorum. çünkü ciddi anlamda “orospuluğa hakaret” . bunları normal bir ilişkisi olan bir erkek olarak söylüyorum.

  ayrıca buraya gelip “ben istediğim kadına yazarım sikkimde olmaz” tavırlarında entry döşeyen karakter yoksunu orosbu çocukları sözüm size! karınızı en yakın arkadaşınızla sikişirken basasınız!