şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bi de o sevgilisi olan kişinin de size aşık olması durumu var.

beni o bitiriyor.
  • dünya üzerinde yaşanabilecek en ağır acıymış bu. en ağır acı!

bunu yazarken hiç lan ben ne diyorum acaba diye düşündün mü? ancak hayatında hiç acıyla tanışmamış insan bunu ağır bir acı zanneder.

bunun dışında sevgilisi olan birine aşık olmayı bir ağırlıkla tanımlayacaksak ağır mallık ya da ağır yokluk olarak nitelendirebiliriz.
  • daha da beteri var; oda evli çocuklu, torun torba sahibi olan birine aşık olmak.

ne var olm, dedeler nineler aşık olamaz mı amk?
  • şöyle bir durum var küçüklükten beri, bir kız ile bir erkeği flörtleşirken, kur yaparken gördüğümde kıskanıyorum lan, ben varken nasıl başka erkeklere bakabiliyor bu kızlar diye içimden geçiyorum*, eskisi kadar olmasa da bazen bu duyguyu tekrar yaşadığım oluyor.
  • beterin beteri var; o da evli olan birisine aşık olmaktır, ya da nişanlı.
  • aşık olan kişi eğer cidden seviyorsan uzaktan sevmeye devam etmeli olan hede. çünkü sevdiğiniz kişi başkasıyla mutluysa bize de bok yemek düşer arkadaşlar. depresyon ve tonlarca hayal kırıklığı..
  • valla benimkine falan aşık olursanız sikerim belanızı açık söyleyeyim dediğim durumdur. salak salak hareketlerde bulunmayın gidin başkasına aşık olun.
  • "nişanlısı olan birine" şeklinde arttırıyorum.

okumak isteyenler için hikayesi burada: #50868918
  • aşık olduğunuz insan tarafından kullanılmak veya kendi kendinizi yeyip bitirmeye doğru giden sürece adım atmaktır. mutlu sonla nihayetlendiğine pek rastlanılmamıştır.

ayrıca ne demiş attila ilhan?

''akşamlar bir roman gibi biterdi
    jezabel kan içinde yatardı
    limandan bir gemi giderdi
    sen kalkıp ona giderdin
    benzin mum gibi giderdin
    sabaha kadar kalırdın
    hayırsızın biriydi fikrimce
    güldü mü cenazeye benzerdi
    hele seni kollarına aldı mı
    felâketim olurdu ağlardım''

(bkz: üçüncü şahsın şiiri)