• sevgilisi olan birisine aşık olduğunu zannetmek diye bir şey olabilir sadece. çünkü aşık olmak fiziken görür görmez elim ayağım titredi şeklinde basit bir eylem değildir. (bkz: aşık olduğunu sanmak ile aşık olmak)

aksine bir insana gerçekten aşık olmak demek iki insanın aynı zamanda, aynı duyguda olmasıyla gerçekleşen bir eylemdir.

o yüzden sevgilisi olan bir kişi ile yanyana durmanız ve bir aşkı paylaşmanızın imkansız olduğunu düşünüyorum.

günümüzde birçok kişilik bozukluğu mevcut çeşit çeşit isimlerle ile. bence sevgilisi olan birisine aşık olduğunu sanmakta bu hastalıkların birinin içine giriyor. hangisi olduğunu bilmesem de “hastalıklı bir düşünce” olduğunu öngörüyorum.

aşık olmak güzeldir. gerçek anlamda hayattan keyif almak için bu kelimenin içini doldurmanızı dilerim.
  • dusman basins bile vermesin, duygulara hakim olamayiz ama olmaz
  • imkansıza bakmaktır. kişinin kendiyle yüzleşmesidir. tamam aşktır gelde anlat ama empati kurabilen biriysen sonucu zaten bellidir. manyak mısınız olm siz.

hadi..saçını yana tara kendine yeni bir aşk ara.
  • ucu bombok bir yere çıkan bir tünele girmektir. bu durumda olanlara geçmiş olsun. tez zamanda atlatmanız dileğiyle.
  • boşuna uğraş verirsin. sen ne yaparsan yap egosunu tatmin edip, senin yaptıklarından dolayı kendini iyi hissettikten sonra tamamen sevgilisine dönecektir. sen acılar çekerken, onlar patlamış mısır ve bira içerek en sevdikleri filmi tekrar izleyip, aşk tazeliyor olacaklardır.

kısacası ; olan sana olur dostum hiç girmeyeceksin bu işlere.
  • bi de o sevgilisi olan kişinin de size aşık olması durumu var.

beni o bitiriyor.
  • yavvvşşaaaakkkk....:)))))
  • gerçek aşktır. buna çoğu kişi cesaret edemez.
  • şöyle bir durum var küçüklükten beri, bir kız ile bir erkeği flörtleşirken, kur yaparken gördüğümde kıskanıyorum lan, ben varken nasıl başka erkeklere bakabiliyor bu kızlar diye içimden geçiyorum*, eskisi kadar olmasa da bazen bu duyguyu tekrar yaşadığım oluyor.
hesabın var mı? giriş yap