şükela:  tümü | bugün
  • yıllardır yapmış olduğum gözlemlerden sonra ne yazık ki doğru olduğunu anladığım olay bu. sevgilisiz erkeklere yakışıklı dahi olsa defolu yandan yemiş gerizekalı tipsiz muamelesi yapan kızlarımız, sevgilisi olan çirkin erkeklere bile adeta tapar gibi bakıyorlar. acı ama gerçek.. sırf bu nedenle birisiyle çıkan erkekler, ilişkisi biter bitmez başkasını bulabiliyor, çünkü referansları oluyor; ezgi'nin eski sevgilisi ya da esra'nın evliliğin kıyısından döndüğü çocuk gibi. bunu duyan kızlar da hemen atlıyorlar tabi bu adamın üstüne, ezgi bununla çıktıysa kesin vardır bi özelliği diye. olan hep yalnız gezen dallamalara oluyor. iyi kötü birini bulsalar devamı gelecek halbuki..
  • çok satılan ürünün tercih edilmesi gibidir.
    (bkz: tüketim toplumu)
    (bkz: fight club)
  • bir gerçektir. isviçreli bilim adamları tarafından da kanıtlanmıştır.
    hatta erkekler arasında "üzerinde kız kokusu olacak broooo" diye geçer. argoda " homucuk homucuğu çeker " denir.
  • degisik bir avuntu...

(bkz: hatunların efendi adam yerine piç tercihi)
  • ham meyveyi koparmazlar dalindan. ilk kez mango yiyecekseniz, olgununu istersiniz.

bir de yapilmis, yapilmasi vaad edilenden cekicidir tabi. "lan bir kiz bulsam feci mutlu ederim" vs "bir kizla sevgili olmus olmak". bakin burda oynanmisi var durumu yani.

• birerbir kız arkadaşımdan dinlediğim önerme. bir dakika yanlış anlaşılma olmasın: "kız olan arkadaşım", yoksa ben bilgisayar mühendisi adamım. sevgili mevgili yanlış anlaşılmaya sebep olmayalım. sonra ayaklanma çıkmasın memlekette.
    neyse cinsiyeti kız olan arkadaşım "sevgilisi olmayan erkekle ne işim olur, onunla mu uğraşacağım! liseli aşık gibi o ne öyle!" demişti vakti zamanında dost sohbetinde. demek ki tecrübeli adam arıyorlar herhal.
  • biraz özgüvenin sağlamış olduğu aura ile sıcak akdeniz esintilerinden gelen karşı cinse karşı samimi davranış şeklinin, mükemmel bir harmoni içerisinde servisi sonucunda hatun kişilerin damaklarına yapışan orgazmik lezzet buna sebep olmaktadır diye düşünüyorum.
  • bu kanıya varacak kadar düştüyseniz vay halinize. etrafınızda hiç mi efendi hatun yok sizin? yazık...