şükela:  tümü | bugün soru sor
 • entryi giren arkadaşa mesajım: üzülme, o kız zaten seni de, kendisini yine bir youtubera benzeten hıyarın biriyle aldatırdı bir gün.

  kıza mesajım: üzülme, bu adam yine her beğendiği kadına bir şekilde yanlardı ve bir zamanlar senin eski sevgiline yaptığın gibi seni aldatırdı.

  aldatılan arkadaşa mesajım: sen gerçekten üzülme.*allah kurtarmış seni bunlardan, git bir kurşun neyim döktür, bilemedin çocuklara çikolata falan dağıt.

  imza: bir dost
 • yuva yikanin yuvasi olmaz,
  bugun sevgilisine yaptigini yarin mutlaka sana yapacaktir.
  bekleme,tereddut etme,
  koy götune rahvan gitsin.
 • erkek olarak bu konuda zayifiz sanirim. 1 tane sevgilim vardi lise zamanindan. universiteye geçtiğimde kiz arkadasim varken sürekli yazmıştı bana. her yerden engellediğim halde yine bir şekilde ulaştı bana. babasinin telefonundan bile yazdı yani. o sevgilimi bırakıp onunla beraber oldum tekrardan. 1 hafta sürdü ayrıldık. sonra yine sevgilim oldu yine o eski sevgilim yazdı. zaten sevgili olduğum kişiyle hic iyi olmamıştık. o zamanda kabul ettim bu sefer 2 hafta sonra aldattı beni. bana o zamandan ders verdi sağolsun. sevgilin varken bir kiz sana sevgili olmak icin yanasiyorsa hic pas vermeye gerek yok. dini konudan da degil aslinda ama böyle bir ilişkinin hicbir hayri olmuyor.