şükela:  tümü | bugün
  • kendisini kandırdığı "aman canım ben kötü bir şey yapmıyorum ki sadece flört ediyorum" mekanizmasıyla "aman canım hepsini sokmadı ki sadece kafası girdi ama ihi ihi" şeklindeki mekanizma arasında pek bir fark yok.

biraz da alkol alır mevzudan önce, eh nihayetinde hepsi hafifletici sebepler bunlar.

insanın içinde olduktan sonra.

ek: burda bahsettiklerim bunun erkek versiyonu için de geçerli, bir tek "ihi ihi"leri "ehe ehe" yapıyoruz.
  • sevgilisine aşık değildir. büyütecek bişey yok.
  • mevcut sevgilisine aşık olmayan kızdır. malumunuz, gerçekten aşık olan bir kızın gözleri kördür, dünyanın en yakışıklı erkeğini bile göremez.
    (bkz: aşık kız modeli)
  • hain, kaba ve gaddar kız.

ruhsuz!!!
  • '' anı yaşa '' ekolünden gelir bu kızlar/erkekler(başlığın sadece kızlar üzerine yönlendirilmesi doğru değil gibi). anı yaşadıkları için dejenere bir hayat tarzı benimserler. sevgili dedikleri de zaten bir başka sevgili varken flört edilen kişidir ve bu kısır döngü aralıklarla devam eder. arkadaşlığı da sevgililği de tehlikeli insanlardır.

zöe: sözlük bunlarla kaynıyormuş ta haberimiz yokmuş. dokundu galiba.
  • yalancı ve sahtekar kızdır, ya sevgilinden ayrıl yada başka kimseyle flört etme.
  • muhtemelen 27-32 yas diliminde, elindeki banko kuponla buyuk oynarken, bir umutla 20 lira da surpriz kupona oynayan kadindir. surpriz tutarsa bankoyu sallar, tutmazsa zaten bankonun getirisiyle mutlu mesut devam eder. iki kupon birden yatarsa depresyona girer.
  • sevgilisi olduğu halde başkasıyla sevişen kızdan bir farkı yoktur.
  • bunun normal olduğunu savunan, ama nedense savunmayı kendi sevgilisine değil, sevgilisi olan bir erkeğe yapan beyinsiz versiyonu da mevcuttur. flört böyle insanlar için öylesine masumdur ki, alışveriş yaparken tezgahtarla, metroda karşısında oturan adam ya da kadınla cilveleşmek kalplerinde en ufak bir vicdan azabına yol açmaz.

sevgilisine 'iyi geceler sevdiğim' yazıp o insanı uykuya rahatlıkla emanet edip, ardından diğer bir kadın/erkek kişisiyle muhabbete dalabilir. sanırım en acı yanı, sevdiği insan yaptığında kızacağı, sinirleneceği, çekip gideceği, somurtacağı şeyleri flört ettiğiyle sabahlara kadar kahkahalarla devam ettirebilecek olmasıdır.

ulan göt, sen önce 'seviyorum' dediğinle 2 muhabbet et, eğlenin, gezin, görün öğrenin. önce onu tam anlamıyla mutlu et. ikiyüzlü yalancı biri olmayı seçeceğine, varsa bir sıkıntın al karşına konuş, saygı duy kendine de ona da ötekine de (ötekine duymasan da olur çünkü her şeyin farkında sürdürüyor seninle sohbeti). ayrıl ondan sonra ne bok yersen ye ama rica ederim 'insan' rolü yapma. değilsin çünkü, hayvanın önde gidenisin.

gerçekten seven insanın gönül gözü kördür artık, saçma sapan bahanelerle örtmeye çalışmayın açlığınızı. hayır.
  • şu anda o duruma yakın birini tanıyorum sevgilisi yok ama yani tam olacak gibiyken tabiki über insan olan benimle karşılaşınca kafası biraz karışti.

şaka bir yana ama ikimizde birbirimizi beğendik ne yapsın o da kararsız kalıyor, o yüzden kendisini suçlayamam, ayrıca biz erkekler her boku yerken iyide kızlar yapınca biraz fazla abartılıyor gibi.