şükela:  tümü | bugün
 • sırf karşı tarafca beğeniliyorlar diye, "günümü gün edeyim kime ne!" demeyen gruptadır bunlar.
  bir de "aaaa sevgilin yok demek? nasıl bırakıyorlar yahu seni?" sorusuna maruz kalırlar. sanki bırakılmamak, beğenilmek biriyle çıkmak için yeterliymiş gibi. ya o beğenmiyorsa? ya çok seçiciyse? ya seçiciliği kimseyi kendine yakıştıramamak ukalalığı değil de, kalbini çarptıracak bir ses sahibi bulamamaktansa?

  yaa.. önyargılarla düşünmek çok daha kolay elbette. ama işte, kazın ayağı öyle değil her zaman.
 • guzel olup sevgilisi olmadığından, denyo olup bu kadını elde etmek isteyen kişilere yüz vermeyen ve bu denyo kişilerce bu sebeple durup dururken ezik ve mal olarak tasvir edilen normal bir insanoğludur..
 • kıyamet alametlerinden sonuncusu olan kadın kısmı değildir, endişe etmemek lazım.
 • sevgilisi olmayan herhangi birilerinden farkı olmayan kadınlardır..sevgili olmak akıl, fikir,duygu, kültürel uyumu da gerektirdiğinden, bu şekilde bir sınıflandırma da kabul edilemez ..sevgilisi olmayan kısa boylu erkekler, sevgilisi olmayan sarışın kızlar, sevgilisi olmayan ferrarisi olan erkekler,sevgilisi olmayan kırmızı başlıklı kızlar diye gider yoksa bu liste
 • eğer ortalama bir süre yalnız kaldılarsa* bu etraf tarafından hoşgörülebilir, madem yalnız demek ki öyle herkesi kabul etmiyo kolay kolay, herkesi beğenmiyo, akıllı kız ..yok süre uzarsa* bu seferde yok ya bu kadar yalnız kaldığına göre var bunda bi iş yok abi kesin bi sorunu var damgasını yiyen kadınlardır.
 • allah insana çirkin şansı versin dedirten talihsiz kadınlardır. zira onlar gece vakti ışığın böcekleri çekmesi gibi bütün dallamaları etraflarına toplarlar. sadece güzellik peşinde koşan erkeklerin, gün gelip başka güzellerin peşinden de koşabileceğini çözmüş; dolayısıyla sadece gözüyle karar vermeyen ve karşısındaki insana süs köpeği muamelesi yapmayan, iki lafı bir araya getirip muhabbet etmesini bilen, gönlünün yanında aklına da hitap eden bir adam ararlar ki haklıdırlar. dolayısıyla muhtemelen sevgilisi olmayan güzel bir kadın olduğu kadar, ne istediğini bilen kültürlü bir insandır aynı zamanda. sevgilisi olmayan yakışıklı erkeği beklerler sabırla. isteğini bulduğunda ise etrafa nazire edercesine yaşarlar aşklarını ki gıpta ile bakarsınız iliişkilerine.
 • sevgilisi olmayan yakışıklı erkeklerle karşılaşmaları gereken kadınlardır.