şükela:  tümü | bugün
  • süper bir şirinlemece.

"sarıldım yattık uyuduk. battaniyemle çok mutluyuz ^^"
    "bana sevgi şarkısı söyledi, sonra sıcacık bir mutluluk verdi. yaşasın kettle! ^^"

hay ben senin o tatlılığına gömüyüm. şeker.
    süper olay.
  • olmayan şirinliktir. şirin olsa sevgilisi olurdu. tespit sıçtım ve gidiyorum
  • uzak durulması gereken kız modelidir. zira bunlar ''pofuduk terlik de giydim ehehehe'' tribindedirler, kaçarak uzaklaşın.
  • yap bozun parçalarını birleştirdiğinizde hakkaten uzak durulması gereken erkekleri kolay zehirleyen basit ve yapay tiplerdir...
  • mükemmel yalancı şirinlik şekli. içi yanar, dışı güler, sonra içi daha da yanar. kendi yaptığı saçmalıkların farkına vardığı noktada daha da şirinlik yapanı siksinler zaten, limiti orası.

şirine görse bu şirinliği, mühendislik köyündeki baştacı hallerinden utanırdı, o kadar. güçlü şirini reddedebilirdi bile.
  • buna ne kadar örnek olur ne kadar şirinlik bilmiyorum ama yazıcıma isim taktım, evet erkek ismi. :(
  • bu şirinliğin altında çok da farkında olmadıkları bir yalvarma hali yatıyor bana sorarsanız.

benim kimseye ihtiyacım yok,
    ben kendi kendime de çok mutluyum gibi sahte cümleler kurarken aslında,

"sahip olduğumu söylediğim şeylere sahip değilim ve şu an tüm o söylediklerime çok ihtiyacım var" demek istiyorlardır.

bir örnekle daha iyi anlayalım bu konuyu.

ör:
    "beni sevgiye ve şefkate doyurduğun için çok teşekkür ederim sevgili kedim."
    alt metin;
    "sevgiye ve şefkate çok ihtiyacım var."

ör2:
    "ayaklarım sıcacık oldu sayende, senin yanında kendimi çok güvende hissediyorum biricik battaniyem."
    alt metin;
    "bana sarılacak beni sevecek birine ihtiyacım var şu anda."
  • en azından şirinlikleri var, bence şanslı kızlardır.
  • aslında sevgilisi olmadığını duyduktan sonra sizin suratınızda oluşan şirinliğin kıza yansımasından başka bir şey değil.