• * azıcık çişim geldi, kalkıp yapsam uykum kaçar mı? uyusam şimdi, sabah yaparım.

* herkes neden evlendi ki?

* lisede bir kız vardı, neydi ya onun adı?

* coin mi alsam, herkes alıyor, 8 kat 10 kat kazananlar var günlük, yarın bu işi bir araştırayım.

* sabah erken kalkıp spor mu yapsam?

* hah cerendi ya. noldu acaba o cerene, instagramdan aratayım sonra.

* ofise hamburger mi söylesem yarın, ne zamandır yemiyorum ya, iyi olur.

*
    aranıyor sahibi ruhumun
    tam yerine mi düştüm
    direniyor direniyor direniyor

beni büyütün
    ağlatmayın
    sevginiz nerde

* mor ve ötesi yeni albüm yapar mı?

* neden uyuyamadım ben ya, akşam kahve içmeyeceğim bir daha.

* sabah ofisin önünde sigara içerken, yan ofisteki renkli gözlü kızı görürsem, bir muhabbet açmam şart artık.

* sevgilisi var mı acaba, bence yok. soyadını bilsem instagramda aratırdım.

* linkedinden bulurum aslında yarın. geçen gün ne güzel güldü ha bana doğru bakarak. bebeğim benim.

* kesin spor yapmam lazım. ceren evlenmiş olablir mi ya sanki öyle bir şey hatırlar gibi oldum şimdi. neyse.

* hamburger yiyecektim ben yaa, sporu bir gün ertelesem. zaten geç oldu, uyanamam.

*** üff gidip işesem uykum kaçar mı?

*
    *
    *
  • pazartesi son günü olan stopaj ve kdv.
  • bu yaprak dökümündeki ali rıza bey'in son halini düşünürüm hep ne çekti aq kızlarından ,haa bir de aklıma bilgisayarda aniden açılan bir kadın fotoğrafını kapatmaya çalıştığı an geliyor ki gülesim geliyor derken uyuyorum
  • ailevi sorunlar, projeler, iş, ben napıyorum lan temalı klasik genel düşünceler.
    sevgilim olsa da değişmezdi muhtemelen. bi de onun dertlerini düşünürdüm ekstra. aman aman
  • sevgilisi olanlar da uyumadan önce hep sevgililerini düşünüyor ya tabi. geçim derdi almış başını gidiyor, halâ romantizm peşindeyiz.
  • sevgili olmak istediği kişi.
  • "sabah kahvaltıda ne yesem?" görsel
  • hababam sınıfı'nda çalışkan ahmet'in dellendiği an'ı düşünür ve ahmet'e yerden göğe kadar hak veririm.

"rezil, iğrenç yaratıklar!" diye kendi kendimi dolduruşa getirdikten sonra da homurdana homurdana uyurum.

edit: imla.
  • ercan saatçi'ye noldu ?
hesabın var mı? giriş yap