• ilkesel bir tavir olarak ozel hayati ile ilgili foto paylasmiyorsa -kadin veya erkek fark etmez- helal olsundur ama yedigi, ictigi, gezdigi herbiseyi/herbikimseyi paylasip da sevgilisi -artik adi konmus net bir iliski icinde sevgililik durumundalarsa- ile hic ayni karede fotosu yoksa suphe ile yaklasilmasi gereken bir durumdur. cunku bu sevgilisiz fotolar baya baya ozel bir caba urunudur. bu ozel cabanin nedenleri cesitli olabilir ve vakaya gore degisiklik gosterebilir ama genel olarak 4 temel nedene dayanir. 1) mahalle baskisi: hesapta arkadas olarak cokca akraba-aile dostu eklidir. abuk sabuk yorumlardan ileri geri konusmalardan cekiniyordur. kuvvetle muhtemel bu iliskiyi anne-baba bilmiyordur. ogrenirlerse evlilik baskisi gormekten cekiniyordur veya aile yapisi ve sosyal cevreye bagli olarak edepsizlik-arsizlik- ahlaksizlilk ile itham edilme riski ihtimal dahilindedir. 2) kismet kapamamak: mezkur/mezkure sahis portfoyunu daraltmak istemiyordur. her daim iyinin daha iyisi mevcuttur ve bir upgrade ihtimalini yok etmek istememektedir hanim kizimiz/bey oglumuz. 3) batil inanclar: nazara acayip inaniyordur. hele bi de buyuye inanan bir akli evvelse iyice tirsar mutlululugu kem gozlere gelip huzuru bozulacak diye. 4) klinik vaka derecesinde kiskanclik: ozsaygi-ozguven yoksunlugu ile paralel seyreden bir patolojidir. genellikle "ya benimsin ya kara topragin" mottosu ile hareket eden bu insanimsilar siddete ve hatta cinayete meyilli olurlar. evlerden irak en tehlikeli turdur.
    eyyorlamam bu kadar.
  • önce paylaşıp sonra da silen modeli vardır. "rağbet görüyorum, piyasam yüksek" mesajı veriyordur. siz de "eeeeh s.kerler ben de siliyorum o zaman" dediğinizde çatır çatır hesabını sorar. siz sorduğunızda "sen kim bana hesap soruyorsun? köpek"e döner.

edit: gelen şikayet üzerine entrynin bir kısmı sansüre uğradı. yaşasın yeni türkiye
  • sözde mütevazidir.
  • sorun potansiyel adaylar değil tüm akrabalara eşe dosta hesap vermektir. en ufak bir aile buluşmasında "senin de sevgilin vardı ne oldu?" sorularına maruz kalmayı istememektir.
  • sevgilisi evlidir.
    sevgilisinin fotoğrafını paylaşmayan kızdır.
  • paylaşamayan.
  • o benim. önceden de paylaşmıyordum şimdi de paylaşmıyorum. sevgilim de paylaşmıyor. prensip meselesi. sürekli fotograf paylasıp yapmacık hareketlerde bulunan o çiftlerden değiliz. yaşadığımız güzel anlar sadece bize özel.
  • benim kız arkadaşım olur kendisi. özellikle belli bir yaşın üzerinde olan kadınların bazıları sosyal medya ile çok alakalı değil, otu boku paylaşmayı sevmiyor, bazı şeyleri özelinde tutmak istiyor.

birinci yılımızı henüz doldurduk ve ilişkimiz gayet sağlam ve sağlıklı.
  • mutlu hatta musmutlu olduğunu kimseye göstermek zorunda olmayan kızdır. ayrıca sevgilisiyle her anını çekip koyanların da gerçekte olduklarından çoook daha mutlu görünme telaşında olduklarını düşünen kızdır. eğer sevgilini onun bakışlarında , ellerinde, vücudunda kaybolacak kadar seviyorsan a bi dur fotoğraf çekeyim de paylaşayım herkescikler görsün demeyi pek aklına getirmezsin sanki.
  • anı yaşıyorlardır.
hesabın var mı? giriş yap