şükela:  tümü | bugün
  • paylaşamayan.
  • normal bir durumdur belki ailesinden çevresinden çekiniyordur laf edilecek diye böyle durumlara laf edicek adamlar hala sürüyle varlar.
  • görmemiş gibi atan benim herhalde.

kızlar için:çatlasınlar
    erkekler için :rahatsız etmesinler
  • oo disardan beni de boyle mi saniyorlar ondan mi bana yaklasmiyorlar. bakiniz zugurt tesellisi olabiliyormus
  • uzun süredir biri ile beraber olup bunu paylaşmayan kız da erkek de taliplerini aramaya devam ediyordur. kimse kimseyi kandırmasın.
  • kesinlikle daha iyisini bulduğunda mevcut sevgilisini şutlayacak kezban bayandır. daha iyisi derken daha paralısından bahsediyoruz. maalesef bu kezbanlar onlara inanıp aşk yaşamaya çalışan saf kardeşlerimi basamak olarak kullanar oradan oraya zıplar bu t.c kezoları.

aklı başında, ne istediğini bilen, huzur veren, anlayışlı kadınları tenzih ediyoruz.
  • sevgilisi olup beraber fotoğraf paylaşmak istemeyebilecek bir erkek arkadaşı vardır.
    her sevgilisi olup da fotoğrafını paylaşmayan kıza sarkan ahlâk bekçilerine dert olmuştur.
  • (bkz: sanane)

(bkz: banane)
  • ya adamın tipini kendi yanına yakıştıramıyordur ya da adamın parası yoktur ve kızımızın ihtiyaçlarına cevap veremiyordur. haksız mıyım kızlar ?
  • bunlar modern zamanın “bekaretini evleneceği erkeğe saklayan” kadınlarıdır.

benim etrafımda çok vardı; adamla kadın sevgili ama yatmıyorlar çünkü kızımız ilk kocasıyla yatmak istiyor, yani aslında ikisi de kızın gelecekte başka birisiyle olacağını biliyor ve bu yüzden limitli bir ilişki yaşıyor.

çok kişi övmüş ama bence ilerdeki ilişkilerim etkilenmesin diye seninle fotoğraf paylaşmıyorum demek ilişkiye yapılan haksızlıktır. plansız yaşayın, ne olacak? az kişiyle beraber olmuş gibi gösterip zengin kocaya yatırım yapan kız olmak daha sahte.

içinden o fotoğrafı paylaşmak geliyorsa paylaş.