şükela:  tümü | bugün soru sor
  • akıllı erkektir.

bir kere yapmanız bile sevgilinizin her sabah size "günaydın erkeğim" demesini sağlar. zor değil oğlum deneyin, görün. hem güzeldir sevgiliye kahvaltı hazırlamak. portakal suyu sıkmak, sucuklu yumurta yapmak falan...
  • sevgilisi uyandığında mutlak bir ödüllendirmeyle karşılanacak erkektir.
  • ben değilim açıkça söyleyebilirim :). yapmadım diye yapmayacağım anlamına gelmez ancak sabah hazır kahvaltıya oturmaya usenen ben için imkansiza yakın bi ihtimal..
  • benim canım olan sevgilidir. hazırlasın. şımartsın böyle. ne kadar mükemmel, tatlı ve güzel bir insan olduğumu anlatsın.. pamuklara sarsın bütün gün. dokunsun. (az konuşarak yapsın ama bunları lütfen..) evet ayda bir kez böyle davransın mesala. geriye kalan 29 gün ağzıma sıçabilir. zaten geriye kalan 29 günde de bu şekil davranırsa ben onun ağzına sıçarım,yani genelde öyle oluyor. ama hamurum yumuşaktır, seversem hemen değişirim, köpeğin olurum .. eğit beni; havvvv havv hav.. ayda bir ilgi şart. baktın kız kıymet biliyor, şımarmıyor, o zaman ayda ikiye çıkarmak lazım bu tarz aktiviteleri. köpek eğitir gibi evet.
  • bir gün mutlaka pms sendromu yüzünden nesli tükenecek erkektir.*
  • erken kalkıp yapılan tüm hazırlıklardan sonra becerememişsin, olmamış gibi bir tepkiyle karşılaşabilecek olan erkek. karşısındaki gereğinden fazla dobra olup hakkikaten ne düşündüğünü söyleyince baya da bi kırıcı oluyor bu durum.