şükela:  tümü | bugün
  • rezildir.

sevgilisi yanındayken başka kıza bakan erkeğin durumu ile aynı durum değildir. bi dur hemen cemkirme bacım anlatıyorum.

kız yanında sevgilisi varken baska bir erkeğe baktıgında, kestiği erkek; ''ayyy ne hayvan bir kız, sevgilisi yanındayken beni kesiyor, gözünü toprak doyursun emiiii'' demez. piçliğinin düzeyine göre kızı takip edip bir boşluğunu yakalamaya calısır, hatta telefon numarasının yazılı oldugu bir kağıt bile bırakabilir. erkek ise yanında sevgilisi varken baska bir kıza baktıgında kesilen kız ''ayyy ne hayvan, sevgilisi yanındayken beni kesiyor, gözünü toprak doyursun emiiii'' diyebilir, hatta komple erkek cenahından bile soğuması mümkün olabilmektedir.

biraz karışık oldu ama, bu başlıkta irdelenen kız kesilen erkek tarafından orospu damgası yemez ( belki cocuk içinden yollu bu yollu diye gecirebilir ) ama diğer başlıkta irdelenen erkek, kesilen kız tarafından hanzo damgası yer.

off be sabahın dördünde fikrimi ifade etmek amma zor.
  • eğer ilginç bir özellikten dolayı değil de tam da düşündüğüm(üz) manayla bakıyorsa acilen terk edilip ilişkinin kesilmesi gereken hatundur. çok yüksek ihtimalle yakın zamanda sizi aldatacaktır. belki de aldatmıştır bile.

cinsiyet ayrımcılığı yapmak değil elbette amacım. fakat sebebini biliyorsunuz dostlar.
  • kafası götüne sokulasıca bi kaşardır. denize atsan deniz kirlenir..
  • sevgilisi gavattır. adam olsa baktırmaz.

edit: gavat demedim, kavas demiş olabilirim.
  • sevgilisinin siki ufaktir.
  • bunlar ekseriyetle iliskiyi yasarken sosyal aglardaki hesaplarini kapatip, iliskileri biter bitmez isik hizinda geri acan kizlardir. yolda sarmas dolas manitasiyla yururken geleni geceni goz ucuyla kesme kabiliyeti ust duzeydedir. yanindaki eleman da boyle buyulenmis gibi yurumekte ulan ne kotu be.
  • çok beğendiysen aranızı yapayım dediğim kızdır.
  • - dişidir...

- baska erkek chace crawford, david beckham falansa aninda olacagim kızdır.

-gözü çarpmıştır. art niyetsiz olduğu sevgilisi yanındayken bile bunu yapabiliyor olmasından geliyor. o yokken yapmaz mesela, başı eğik, benim başım bağlı abi havalarında gezer. tanırım iyi kızdır.

-kısa keser.

-yakalanmıştır.

-ya yanındakinin değerini bilmiyordur yada yanındakine değer vermiyordur.

-sevap işliyordur. (bkz: güzele bakmak sevaptır)

-yavşaklaşmadan tadında bırakırsa makul karşılanması muhtemel kızdır. (bkz: göze yasak olmaz)

-(bkz: eli işte gözü oynaşta)

-çakal. yaban çakalı.

-yanından güzel bir popo, güzel bacaklar, şekilli kaslar, hoş bir giyim tarzı, yakışıklı mi yakışıklı bir yüzden birine veya birkaçına (ya da benzer başka bir hoşluğa) sahip bir erkek geçmiş kızdır. bakmaktan hiçbir şey olmaz beyler, bu sebeple kadınlarınızın üstüne gitmeyin, bakmaya değerse siz de bakın. hatta siz daha önce gördüyseniz, farketmediği halde gösterip, beğeninizi paylaşın. eh yakışıklıya yakışıklı demek lazım.

-italya'ya falan gitmişlerse ikisi beraber bakar.(bkz: italyan erkekleri)

-iftira atılmış olan kızdır.

-libidosu yeteri kadar yüksek olmıyabilir.

-yanındakine yeterli değeri ve sevgiyi verip onu mutlu edebiliyorsa sevgilisiyle birlikte bakıp dalga geçen kız da olabilir. mesela 2 metre bir erkek geçtiğinde sevgilim dönüp bakmazsa şaşırırım ben bile bakarım. hayranlıkla bakmasın tabi oyarım gözünü!

-kısa süreli bakıyorsa, ruh ve bedenen sağlıklı olduğunu gösterir. uzuuun uzuuun bakıyorsa bedenen son derece sağlıklı fakat ruhsal olarak bu ilişkiye hazır olmadığını gösterir

-gözlerinden biri kalk gidelim öbürü dur oturalım diyordur. bakmakla görmek arasında ki farkı biliyorsa sorun yaratmayacak kız tipi.

-adamın omuzları geniştir kesin bakar es geçmez sonra da sevgilisinin dırdırdırdırdırdırına maruz kalır müstehaktır!

yorumlar şu başlıktan küçük değişikliklerle yapılmıştır. bu kardeşimize aynı anlayışlı bakış açısıyla devam edelim.