• size bir hikaye anlatayım;

arkadaşın biri organizasyon işinde düğün organizasyonu için bir çiftle anlaşıyor. her şey hazır düğüne bir hafta kala gelin hanım arıyor arkadaşı diyor ki "biz ayrıldık"

haydeeee diyor arkadaş içinden. o sırada gelin hanım demez mi ama düğün iptal değil.

arkadaş: na na nasıl yani? anlamadım

gelin hanım: eski sevgilimle barıştık ve evlenme teklifi etti ismi değiştirelim :)

damadın ismi değişiyor düğün gerçekleşiyor.

vallahi sex hikayesi değil feridun abi.

not: kişileri tanımıyorum.
  • benden ayrıldıktan iki hafta sonra nişanlanmış, 6 ay sonra da evlenmiş kızın belkide türdeşidir.

o zamanlar içinde bulunduğum maddi yokluk bahane edilmiş, yoğun baskıya maruz bırakılmış, bu baskının oluşturduğu stress bize ağır bir şekilde yansımış ve 4 küsür senelik ilişkimiz sonlanmıştır.

tabii bir süredir el altında tutulan "uygun" damat adaylarından biri kızımıza kabul ettirilmiş. "kutsal" evlilik kurumu kurulmuştur.
  • ben bunun erkek versiyonuna şahit oldum ki bir arkadaşımın nişanlısıydı, nişan atıldıktan sonra 6 ay içinde bir başkası ile evlendi. ha keza bu insan bize gelip ben ondan ayrılırsam kimi bulucam bu yaştan sonra diye ağlamış, barıştırılmak için yalvarmıştı. o zaman şöyle düşünmüştüm bu adamın tek derdi kendisinin başka birini bulamama ihtimali. yani ben bu insanı kaybetmiyim, onsuz bir hayatı istemiyorum değil. ve 6 ay sonra da evlendi. kadın erkek allah herkesi böyle yüreksiz, bencil ve samimiyetsiz insanlardan korusun.
  • staj dönemi başarılı geçmiş, direk işe almışlar
  • 30 yaşındaki bir kadın için şaşırtıcı değildir.
    illa ayrılmadan önce boynuzlamis olmasını da gerektirmez. uzun uzun anlatsam da kimse anlamayacak zaten o yüzden hiç ugrasmayacagim... (yazılmışı varmış zaten: (bkz: #48689371))
    bence asıl konu bu duruma bozulan eski sevgilinin o hatunun evlilik arzusunu kim bilir kaç senedir, görmezden geldiği, ötelemeye çalıştığı, kadının 5 ay içerisinde bile evlenebilecek cesareti, hevesi olduğu halde, kendisinin bunu istemediğini açık açık dile getirmediği için kim bilir kaç aydır/yıldır kadını bir alışkanlık uğruna oyaladığıdır.

şimdi birileri yine beni kezban lamaya başlar ama kusura bakmayın beyler durum aynen bu. (evlenmek istediğini açıkça belli eden) kadınları "ya evlenelim ya da ben ayrılmak istiyorum kamil" raddesine getirmeden o ilişkiyi yürütmeyi/sonlandırmayı beceremiyor, sonra da kadın gidip başkasıyla evlenince yine suçu kadında buluyorsunuz.

sevgilisinden ayrıldıktan 5 ay sonra evlenen kıza buradan mutluluklar dilerim. gerisi laf ü güzaf.
  • sevgilisiyle çıkma amacı da hemen evlenmek olan kızdır. vardı böyle bir kız arkadaşım. iyi de anlaşıyorduk. fakat alttan alttan evliliğe getirmeye başlamıştı olayı ki daha 29 yaşımdaydım , kendisi de 22' sindeydi. baktık olmayacak ayrıldık.
    4 ay sonra gördüm ki evlenmiş. güldüm geçtim. ama en çok ne koydu biliyor musunuz?
    benden ötürü koyu galatasaraylı olup azılı bir emre belözoğlu düşmanı olan kız , fenerbahçe stadından kombine almış.
    kız erkek farketmez. sevgilinin samimi olmayanı kimseye denk gelmez umarım.
  • helal olsun!! dediğim kızdır. ben sevgilimle ayrılalı 7 ay falan olmasına rağmen hala hoşlandığım ya da yakınlaştığım birileri olunca bile sanki onu aldatıyormuşum gibi hissedip saçma sapan hallere giriyorum. bana da mallık konusunda helal olsun!! o zaman :)

ne yapalım, herkesin acısı sevgisi kadarmış.
  • ayrılmadan evlenenleri gördüğüm için hiç şaşırmadığım durum.
  • öncesi için canını sıkmaman gerekir.olan olmuş artık önüne bak.
    (bkz: boynuzları estetik cerrah mı halledecek?)
hesabın var mı? giriş yap