şükela:  tümü | bugün
  • ilk aylarda yoğun bir depresiflik hali, eve kapanmalar.
    bakımsız, aseton kokulu tırnaklar, yağlı ve dağılmış saçlar, çok uyku, göz yaşı soslu kederler...

daha sonra hafiften toparlanma ihtiyacı. imaj değişikliği amaçlanır. mutlaka ilk iş olarak saçlara girişilir; ya boyanır ya da kestirilir...

tabi ayrılık acısı daha tazedir. acıyı dindirecek meriçler aranır...
  • en iyisini burhan altıntop yaşar.
  • kaçar.
  • son zamanlarda sevgilisinden ayrılan kadınlar beni arar oldu. teselli adamı mıyım yedek miyim yoksa piç tetcihler miyim kafamı karıştıran sendrom. hele bir tanesi evlendi diye düğününde herkesten çok ben sevinip göbek atmıştım kurtuldum diye. o bile ayrılmış.
  • ''senden o kadar iyi olacağım ki seni kendime layık bile görmeyeceğim.'' seviyesine varana kadar kendini kitaba, belgesele, sanata carta curta verip asosyalleşmek.

terk edilince oluyor bu bende.
  • hemen tinder indirip, karadelik gibi oluşan özgüvensizliklerini tatmin etmek için kendisini meriç piyasasına salıverirler.

aldığı like'larla "oohh en güzel kadın benim, en çok ben tercih ediliyorum" diye o boşluğu doldurmaya çalışır.

meriçler sayesinde aldığı destekle kendisine gelir ve meriçleri tercih etmeden kendisine layık gördüğü kişiyle ilişkiye tekrar başlar.