şükela:  tümü | bugün
  • istanbul fatih’te otobüs şoförlüğü yapan taner bayar, gönül ilişkisi yaşadığı menice bulut’la telefonda tartıştı. bulut’un evine giden bayar, genç kadına kurşun yağdırdı. 7 kurşunun isabet ettiği bulut ağır yaralandı. silahı ateşleyen bayar ise seken kurşunlardan biri karnına isabet edince hayatını kaybetti. buradan görebileceğimiz haberde "ilahi adalet" tecelli etmiştir. darısı kedi köpek ezenlerin başına.

edit: başlık "sevgilisine ateş edip seken kurşunla ölen adam" veya "sevgiliye ateş edip seken kurşunla ölmek" şeklinde değiştirilebilir aslında.

tanım: harika olay.
  • keşke bu tarz ölümler artsa. ne güzel doğal seçilim.
  • taş gibi hatunsa demek ki. sekmesi normal.

şaka bir yana iyi olmuş pezevenge, evet. böyle bir durumda neden şaka yapılır bilemiyorum ama sanırım herifin gebermesi hafif bir sevinç oluşturdu bünyemde.

eden bulur sözünün temsili niteliğinde olmuş. umarım kadın hayatta kalır.
  • başlığı itin g*tüne sokmaya gelmiştim. olayın vehameti beni benden aldı.
  • istanbul fatih de önceki gün yaşanan olay.

kaynak
  • sevgilinin taş gibi olduğunun kanıtıdır. *
  • türkiye'de adelet yok diyenlere kapak olmuştur. *
  • haberin kaynak linkine baktım. facebook yazılarından bahsedilmiş, üşenmedim fb hesabına da baktım, 5-6 dk. hakkında yazılan yorumları okudum; bakmaz olaydım, okumaz olaydım. ayetler mi dersin, şeriat mı dersin, delikanlılık zırvaları mı dersin, beyin okumacılığı yapmayın mı dersin(!?*)...

birisi karşılık alamadığı korunaksız bir insana, kadına mermi yağdırıyor ve kurşun sıkan dingil ölüyor. insanlar! da bir şekilde savunamacak doneler üretiyor. kadın hakları falan konuşuyoruz ama nereye konuşuyoruz, kime konuşuyoruz. sokaktaki insanlar bunlar, kime ne anlatıyoruz.
  • doğal seleksiyon