şükela:  tümü | bugün
 • erkeklerin de kendilerine cicek alinmasina memnun olabileceklerini fark etmis, toplumda az sayida bulunan kadin türü.
 • bi mesaj vermek istemektedir muhtemelen.
 • (bkz: yok oyle bisi)
 • seneler evvel bir kere yapmıştım.
  bana güzel yemekler pişiren bir sevgilim vardı.
  bir gün onu aradım bana bulgur pilavı ile salata yapar mısın bende turşu alıp geliyorum dedim onun evine giderken güven parkın önünden çiçekçilerin oradan geçiyordum birden içimden geldi alıverdim
  kapıyı açınca şaşırıp sonrada kızlar çiçek almaz erkekler alır erkek gibi davranma demişti.
  ondan sonra başka bir adama çiçek almadım.
  boxer falan alıyorum artık seksi iç çamaşırı mahiyetine...
 • benim bu. hatta çiçekli fantastik sürprizlerin altına imzamı da atmışlığım vardır. bilenler bilir.

  ille bir mesaj vermeye çalışmıyordur bu kadın, çiçek almayan adama takılmıyordur: "adamın eli çiçek almaya gitmiyordur, cebinde akrep olabilir, kadını çiçek alacak kadar sevmiyor olabilir, elinde çiçekle gezmekten utanıyor elaleme: "bak la bak, sevgilisine çiçek almış gidiyor lavuk" dedirtmek istemiyor olabilir, ayağında nasır, saçında kepek vardır, velhasılı vardır bir nedeni işte, nedeni olmaz mı hiç" diyordur.
  "hem aslolan niyet değil mi benim canım? hiç o sana çiçek almayı düşünmemiş olabilir mi? seninkisi de iş mi yani? bugün gül bahçesinde dolanıyorsan yegane nedeni, onun, o canım adamın sana çiçek almayı defalarca kere düşünmesidir. şimdi hepimiz bu düşünceli adam önünde saygı ile eğilelim. allah kendisini başımızdan eksik etmesin." da diyordur.
  dalga mı geçiyorum? yok canım.. onu da nerenizden çıkarttınız?
 • anladığım kadarıyla hep yaptığı hareketin altında anlam aranıyor, sevgilisine de ibne yaftası yapıştırılıveriyor. halbuki kadın-erkek rollerinin olmadığı sağlıklı ilişkilerde normaldir bu. alan da veren de sevinir...

  mesela sevgilimle cicim aylarındaydık, buluşmaya giderken sokakta çiçek satan bir kadının elinde erengül gördüm. çok severim ben mor erengülleri... aldım koca bir demet, gittim buluşmaya. beni ilk gördüğünde "aaa kim aldı bu çiçekleri sana? ne güzelmiş!" dedi, sonra "ben sana aldım" deyince nasıl sevindi anlatamam. bütün gün gurur duyarak elinde taşıdı çiçekleri, gece erkek arkadaşlarıyla buluştuğumuzda da yine gurur duyarak benim ona aldığımı söyledi çiçekleri... doğum gününde ofisine yolladım mesela koca bir demet kır çiçekleri... acayip mutlu oldu.

  o da bana yolluyor ya da bazen eve elinde çiçeklerle geliyor. hatta inanmazsın çamaşır yıkıyor, evi birlikte temizliyoruz, ütüyü o yapıyor. bizim evde kadın erkek rolleri dayatılmıyor kimseye. erkek çiçek alır, kadın temizlik yapar diye bir şey yok...

  hatta biz gömlekleri ve bazı pantalonları da ortak giyiyoruz.

  sevgililer günü notu: ikimiz de bu aralar çok yoğun çalıştığımız ve o şehir dışında olduğu için dün öğlenden beri konuşamamıştık, biraz önce ben arayabildim, o da açabildi. "sevgililer günümü kutlasana canım" dedim, "sevgililer günün kutlu olsun" dedi. "senin de kutlu olsun" dedim, ikimiz de mutlu olup telefonu kapadık.

  doğum günümden bir hafta önce de hatırlatırım ben hep ki unutup üzülmesin... tripleri, saçma sapan beklentileri azaltınca daha kolay mutlu olunuyor, aklınızın bir köşesinde bulunsun...
 • benim bu! ama sadece sevgilisine/sevdiğine almaz. biraz da kendine almış olur böylelikle. tek taşla, bir sürü kuş vuran kadındır bu.

  yani elinden geldiği kadarını alır işte; biraz da kendine mi ne?!
  beklemez öyle, sevgilisi çiçek alsın da, gelsin diye. çok şeker bence.
  işte, kendi imkanlarıyla bazı şeyleri, çiçek falan da saydırandır. yapar yani, inanılsın yeter ki.

  bakın mesela aldım ben . almadım da, evde yaptım bunu. ben yaptım işte! hayalgücüne bakar aslında; üzerine oda parfümü de sıkınca, al sana süper hediye!
 • lezbiyendir.
 • iyidir hoştur ama kafası boştur. erkeklerin ego tatminini sağlamayı görev edinmişseniz hayatta başarılar diliyorum ^^
 • travestidir içinde bi yerlerde de erkeklik kaldığından durduramayıp almıştır