şükela:  tümü | bugün
  • evlenmek istemiyordur. isteyip de almiyorsa fakirdir bu. allah belasini versindir. tek tas yuzuk alamiyorsan evlilik senin neyine lan ungood ?
  • "sen bana almazsan ben kendime alirim" havalarinda dolasan bir sevgiliye sahip olabilir. o yüzügü asla almayacak erkektir.
  • erkek erkeğe takılıyorlarsa tek taş ikisine de yakışmayacağından almayan erkektir.
  • tek taşımı kendim aldım diyen bir sevgilisi vardır. ve bu sevgili tek taşın her şey olmadığının bilincindedir.
    ama kıymeti bilinir mi zaman gösterecektir.
  • tasta toprakta gozu olmayan erkektir. adamdir.
  • her sevgilisine tek taş alırsa kıçına don alamayacak erkektir.
  • blood diamond'dan gerekli olan kısımları öğrenmiş, mantıklı erkektir. onun yerine sevgilisine buckyballsdan kendi oluşturduğu yüzüğü hediye eder. böylece hem mantıklı hem de romantik (romantizm anlayışımı sevsinler) olmuş olur. bir taşla iki üç beş kuş yani.

neyse... seviyorum mantıklı insanları. iyi oluyorlar.

(ulan yaş geldi geçiyor, aklım fikrim hala goy goyda. hımpfh!!)
  • ölüm fermanını yazıp yüksek bi kayalıktan asağıya atlaması muhtemel oln erkektir cnkü kız sevgilisi zaten beynini kemirecektir..
  • nil karaibrahimgil'in sevgilisidir.
  • belki alamıyordur? almasın veya alamasın, fakir olduğu için değil, tek taş derdindeki bi kadına sahip olduğu için eleştirilmelidir. amına koycam zaten sizin tek taşınızın!