şükela:  tümü | bugün
  • o kadar uzattım başlığı ama nasıl oldu da karakter sınırlamasına takılmadığı anlaşılamayan karaktersiz erkek.

aşkım ben uyuyacağım, çok yorgunum, iyi geceler muk muk deyip telefonu kapatıyor ve kendi gibi karaktersiz arkadaşlarıyla gece alemlerine akıyor. pomçik kız arkadaşlarını kandırınca kendilerini adamdan sayıyorlar. adam değil bunlar.

pomçikkoma böyle bi şeyi asla yapamam ben. zaten o uyumadan uyumuyorum bile ben nasıl yapayım ki?
  • sonradan kötü bir film çekip bunu marifetmiş gibi tüm türkiyeye izleten erkektir.

adını anmak istemiyorum o tombişin.
  • efendim buraya bir çaylak suser olarak birileri okur diye yazıyorum. bakın baştan saldırmayın ama ben çok yaptım, ama sorun niye yaptım, nasıl yaptım, gördünüz yaptım, yaptım da yapmadım mı dedim ? diye uzatmayacağım. şimdi öncelikle 3 ay önce 5.5 yıllık ilişkim sonlandı. beni ilk senelerde pek kıstırmayan sevgilim cancağızım son senelerde adeta tasma takıp gezdirme psikolojisine girmiş ve ilişki hayli yıpranmıştı. ailesiyle yaşadığı için üniversite bittikten sonra beraber ilk iki yılda yaptığımız eğlenceleri yapamaz hale geldik, 9 da eve dönmek zorunda olması, sürekli telefona bakmak zorunda olması filan hepsini anladım tamam dedim sineye çektim. ilişkinin ilk gününden beri bildiği alevi oluşum meselesi ailesinin yanına gidince büyük bir sorun oldu ve yok bira içmeyeceksin, namaz kılacaksın oruç tutacaksın yoksa bu iş olmaz biter filan derken , aleviliği saçma bulduğunu söylemeye başlayınca bende kayış koptu artık , ayrılıyorum hastalanıyor , bırakamıyorum vicdan meseleleri. en sonunda kendimi rahatlatmak amacıyla hep davet edildiğim gece eğlencelerine artık onu kırmadan çıkmak için yatıyorum numarası yaptım fakat bir vukuatım yok , bira muhabbet o kadar , gelecek sonu gördüğüm için kendimi hiç kötü hissetmedim halada hissetmiyorum kim ne derse desin allah biliyor. konu dağıldı yine kendi dertlerimi anlatmaya başladım .