şükela:  tümü | bugün
  • maalesef sarmaları kadar sevilmeyecek olandır
  • başlığa yazılanlara bakılırsa herkes anasını arıyor. freud boşuna dememiş ana gibi yar bağdat gibi diyar olmaz diye.
  • yaprak sarma yapmayı tercih eden kadındır. ötesi değil.

sevmek-sevilmek, entelektüel denklik, hayata dair, düşüncelere ve duygulara dair paylaşımda bulunabilmek, yaralarınızı açabilmek ve karşıdakinin yaralarını sevmeye talip olmak, karşılıklı bütün olarak gelişebilmek ayrıntı şeylerdir. siz boğazınızdan geçen sarmaya ve sarma imgesi üstünden anlatmak istediğiniz kendinize hizmetçi ve "anne" arayışınıza odaklanın. evet.
  • kıymeti bilinmeyen kadındır. vazgeçmiştir, artık sarmıyordur.
  • sardık, hakkını buzluğa ayırdık.*
  • her zaman dediğim gibi, fok gibi ağzını yaya yaya “öşköm pözzö yöyölöm” diyen sahte sarı bir kaşar kadar kıymet görmeyecek kadındır.

çok şükür bugün de sahte sarı kaşarlara saydırdım, boş geçmedim.
  • haliç’te buluşmak için sözleşmiştik.

öyle heves etmiştim ki. lacivert seramik bir tabağa teker teker dizmiştim sardığım yaprakları. üzerine de bir dilim limon bırakmış streçlemiştim. küçük güzel bir şişeye zeytinyağı dökmüştüm. soframızda üzerine serperiz diye. 23 yaşımdaydım ve hiç ilişkim olmamıştı. annem bu halimi heyecanımı görünce bu durumdan korktuğunu söylemişti. farklı bir hava vardı bende. bir gün kırılmamdan çok korkuyordu. neyse.

buluştuk, görüştük. mütevazi eski güzel müziklerin olduğu bir balıkçıda yemek yiyelim dedi. oturduk masamıza meyve salatası rakıydı (kendisine) balıktı derken mezelere bakıyordu ki aklıma yaptığım sarmalar geldi ve ben meze getirdim galiba demiştim utanan bir ifadeyle. bembeyaz soframıza çok yakışmıştı. çok hoşuna gitmişti o an.
  • terk edildikten sonra bana sarabilir
    birlikte eskilere küfür ederiz
    hoş olur
  • normal kadındır.

ulan sizi hiç kimse sevmedi mi anlamıyorum. bir kadının sevdiği adama sarma sarmasından daha doğal ne olabilir?
  • erkeklerin sarma yapan kadınlara aşık olmadığını henüz keşfedememiş kadındır. keşfettikten sonra sarma yapmayan cool bir bitch olarak hayatına devam edecektir.